6. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

6. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”

 

Przesłuchania eliminacyjne 25.01.2014, Bydgoszcz

Koncert Finałowy 18.05.2014, Bydgoszcz

 

Organizatorzy zapraszają solistów/duety w wieku od 16 do 35 roku życia na 6. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”. Przesłuchania odbędą się 25 stycznia 2014 roku w Sali konferencyjnej Hotelu City w Bydgoszczy. Kwalifikacje do półfinału, odbędą się na podstawie wykonania dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej z repertuaru Andrzeja Zauchy.

 

Do półfinału kwalifikują się uczestnicy wyłonieni przez Jury podczas przesłuchań. Osoby zakwalifikowane do Koncertu Finałowego wezmą udział w warsztatach wokalnych. Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie akompaniamentu i wokalistyki.

 

Koncert Galowy 6. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy SERCA BICIE odbędzie się w bydgoskiej Operze Nova ul. Marszałka Focha 5 w dniu 18 maja 2014 roku.

 

Finaliści podczas Konkursu Finałowego walczą o Złotą, Srebrną i Brązową Nagrodę im. A.Zauchy.

 

W latach ubiegłych podczas 2 części Koncertu Galowego wystąpili przyjaciele tragicznie zmarłego artysty, a zarazem gwiazdy polskiej estrady :Ryszard Rynkowski, Ewa Bem, Andrzej Sikorowski ,Grażyna Łobaszewska, Mieczysław Szcześniak, Kayah , Kuba Badach , Dorota Miśkiewicz , Grzegorz Turnau, Piotr Cugowski, Krystyna Prońko, Andrzej Lampert i Janusz Szrom.

 

Więcej w regulaminie i na stronie festiwalu

 

Regulamin_Festiwalu_Pamieci._A.Zauchy.doc

KARTA ZGŁOSZENIA




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI