Archiwum

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...




 


 IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI i TAŃCA "MUSZELKI WIGIER" - Suwałki 9 maja  2009 
 reportaż cz.1           http://www.youtube.com/watch?v=8ZkXTkr-9Vw&feature=channel
 reportaż cz.2           http://www.youtube.com/watch?v=BYdx8MQBdIY&feature=channel_page
 gość - Grand Prix 2008 Sebastian Plewiński http://www.youtube.com/watch?v=muQYH3HriZI&feature=channel
 reportaż - Radio 5    http://www.youtube.com/watch?v=rAlm1T8jgHY&feature=related


                                                WOKAL

GRAND PRIX             Małgorzata GŁÓWKA z Kielc
                              http://www.youtube.com/watch?v=ZBkrePjTQoo&feature=channel_page


Kategoria do 11 lat
I miejsce                  Aleksandra BETAŃSKA z Warszawy
                              http://www.youtube.com/watch?v=l-WZRteQXsY&feature=channel 
II miejsce                Karolina KAMIŃSKA z Suwałk
III miejsce               Julia TROJANOWSKA z Parczewa
wyróżnienia              Izabela STANKIEWICZ z Suwałk
                              Olga WALUŚ z Suwałk
                              Aleksandra JACHIMOWICZ z Suwałk
Kategoria zespoły do 11 lat
III miejsce               KARUZELA z Bielska Podlaskiego


Kategoria 12-14 lat
I miejsce                  Kacper ANDRZEJEWSKI z Łodzi
                               http://www.youtube.com/watch?v=dj03wwyPInA&feature=channel
II miejsce                 Monika MIODUSZEWSKA z Łodzi
III miejsce               Anna SZUTKIEWICZ z Białegostoku
nagroda specjalna     Karolina SŁABIŃSKA z Suwałk
wyróżnienia               Katarzyna SIEPKA z Suwałk
                               Klaudia DROŻDŻYK z Parczewa
Kategoria zespoły 12-14 lat
I miejsce                  BORUZELE z Litwy


Kategoria 15-16 lat
I miejsce                  Paulina VENCEVICIUTE z Litwy
                               http://www.youtube.com/watch?v=JHdYeRZU25E&feature=channel
II miejsce                 Karolina PORZEZIŃSKA z Bielska Podlaskiego
                               http://www.youtube.com/watch?v=dhJ6mjo8eNQ&feature=related
III miejsce                Eliza SZYŁOW z Suwałk
wyróżnienia               Eliza GABLER z Belska Dużego
                               http://www.youtube.com/watch?v=CrFlc7nElmw 
                               Katarzyna BOCZKO z Bartoszyc
Kategoria zespoły 15-16 lat
I miejsce                  BECIAKI z Suwałk
II miejsce                 FARCIK z Bielska Podlaskiego
                               http://www.youtube.com/watch?v=wyF7odXMfwg&NR=1
wyróżnienie               KIEPURKI z Sosnowca


Kategoria 17-25 lat   
I miejsce                  Olga FIDRYSIAK z Łodzi
                               http://www.youtube.com/watch?v=BYfMuhQedRM&feature=channel
II miejsce                 Katarzyna LASZKOWSKA z Suwałk
II miejsce                 Adrian SUJECKI z Łodzi
nagroda specjalna      Sylwia TARASIUK
                               http://www.youtube.com/watch?v=i5VRjmzCfs4&feature=channel_page
wyróżnienia               Michalina ŁABACZ z Suwałk
                               Kalina WÓJCIK z Przasnysza   
Kategoria zespoły 17-25 lat
I miejsce                  FART z Bielska Podlaskiego
                               http://www.youtube.com/watch?v=RIU9iujOTOQ&NR=1
                               http://www.youtube.com/watch?v=RIU9iujOTOQ&feature=related
II miejsce                 KaEmPi z Bielska Podlaskiego
wyróżnienie               BATUMI z Barczewa

Kategoria wykonawców zagranicznych
I miejsce                  HEY z Litwy
                               http://www.youtube.com/watch?v=WCtozqemmgw&feature=channel
II miejsce                 Jovita VAICEKAUSKAITE z Litwy
III miejsce                Austeja JELINSKAITE z Litwy


                                                TANIEC


GRAND PRIX              RADOŚĆ z Ukrainy
                               http://www.youtube.com/watch?v=UhVpmFyFVUY&feature=related


TANIC LUDOWY
Kategoria 12-16 lat
II miejsce                 BYSTRY z Augustowa
II miejsce                 ATENAL z Belska Dużego
wyróżnienie               MAŁA SUWALSZCZYZNA z Suwałk
Kategoria 17-25 lat
wyróżnienie               BYSTRY z Augustowa


DISCO DANCE, DISCO FREESTYLE
Kategoria do 11 lat
wyróżnienie               HOKUS MINI z Białegostoku


MAŻORETKI / POM-PON
Kategoria 12-16 lat
II miejsce                 FLEKSIK z Suwałk
III miejsce                WEJHERKI z Wejherowa
wyróżnienie               FLEX  I


INNE PROPOZYCJE TANECZNE
Kategoria do 11 lat
wyróżnienie               BLUE WHITE STARS z Suwałk
Kategoria 12-16 lat
I miejsce                  IMPULS z Węgorzewa
II miejsce                 VETRUNGE z Litwy
Kategoria 17-25 lat
I miejsce                  RADOŚĆ z Ukrainy
II miejsce                 VIJOLA z Litwy
III miejsce               KONTRAST z Suwałk


HIP-HOP
Kategoria do 11 lat
I miejsce                  PUZZLE DUO z Białegostoku
II miejsce                 EXPRESS z Wejherowa
Kategoria 12-16 lat
I miejsce                  DOTYK z Suwałk
                               http://www.youtube.com/watch?v=9ZM0WJKmyUg
                               http://www.youtube.com/watch?v=P693J991GCg
III miejsce               SKANDAL z Augustowa
wyróżnienie              NIGHTMARE z Suwałk
Kategoria 17-25 lat
I miejsce                  FLEX z Suwałk
                               http://www.youtube.com/watch?v=fXXIh1fBy-k
III miejsce               ELEKTRA z Wejherowa

                                            *************



V OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI "KRYSZTAŁOWA NUTA" - Lidzbark Warmiński 25 kwietnia 2009


GRAND PRIX             Małgorzata GŁÓWKA z Kielc
                               http://www.youtube.com/watch?v=q_udmyHhJA4&feature=channel
                               http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,6542242,Malgosia_wyspiewala__Krysztalowa_nute_.html

I miejsce                  Adela KONOP z Bydgoszczy
                               http://www.youtube.com/watch?v=yMmZ8j3UQs4
II miejsce                 Milena PRZYBYLSKA z Bartoszyc
II miejsce                 Agata ROŻANKOWSKA z Torunia 

wyróżnienia specjalne Paweł WOLSZTYŃSKI z Bydgoszczy
                               Ola HEJKA z Bartoszyc
                               Almira SZACHOWICZ z Kętrzyna
wyróżnienia               Sandra WASIAK z Lidzbarka Warmińskiego
                               Kamila KROPKOWSKA z Golubia Dobrzynia
                               Katarzyna BOCZKO z Bartoszyc
                               Aleksandra KWIATKOWSKA z Poznania
                               Emilia KITŁOWSKA z Olsztyna

                                  **************


FESTIWAL "TĘCZOWE PIOSENKI JANA WOJDAKA" - Kraków 10 listopada 2008 


GRAND PRIX  Małgorzata GŁÓWKA
                   http://pl.youtube.com/watch?v=TyIfZk6KWFE


Nagrody Jana Wojdaka za talent i indywidualność otrzymali:
Olga Fidrysiak, Anna Buczkowska, Malwina Masternak i Joanna Bakalarczyk

Kategoria I do 7 lat
I miejsce      Daria Kasperkiewicz       
                   http://pl.youtube.com/watch?v=U0zi0towlzU 
II miejsce     Katarzyna Panaszek
wyróżnienie   Hubert Bąk
                   Aleksandra Maćkowiak
Kategoria II od 8 do 10lat
I miejsce      Aleksandra Betańska     
                   http://pl.youtube.com/watch?v=llkAlq-nRQ0
II miejsce     Zuzanna Rosa
                   Julia Trojanowska
wyróżnienie   Zuzanna i Julia Czudaj
                   Wiktoria Smuga
                   Zuzanna Elsayed
Kategoria III od 11 do 13 lat
I miejsce      Anna Buczkowska          
                   http://pl.youtube.com/watch?v=XbmsY1MHBvQ 
II miejsce     Anna Szutkiewicz
                   Klaudia Drożdżyk
III miejsce    Bartłomiej Kawałek
                   Kinga Żurawska
wyróżnienie   Eliza Szyłow
Kategoria IV od 14 do 16 lat
I miejsce      Olga Fidrysiak               
                   http://pl.youtube.com/watch?v=Yo3WRrtILyc 
II miejsce     Katarzyna Golomska
                   Monika Kruszyńska
III miejsce    Karolina Słabińska
wyróżnienie   Ilona Junak
                   Anna Grzegorzewska
                   Nina Major
                   Kwartet wokalny "NIBY NIC"
Kategoria V powyżej 17 lat
I miejsce      Katarzyna Laszkowska    
                   http://pl.youtube.com/watch?v=-Kh_MeydcDc
                   Malwina Masternak        
                   http://pl.youtube.com/watch?v=0TF5l_n9_lU&feature=channel
II miejsce     Adrian Sujecki
III miejsce    Aleksandra Marcjańska
wyróżnienie   Agnieszka Plajstek
                   Radosław Klimas
                   Eliza Tokarska
                   Sebastian Janik


                                                + + + + +  


IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI "SUPER MIKROFON RADIA JARD"
- Białystok 7 grudnia 2008

GRAND PRIX  Małgorzata GŁÓWKA - Kielce
                    http://pl.youtube.com/watch?v=E8CjCmAZlBw
                    http://pl.youtube.com/watch?v=e1EHeQb1ciw
                    http://pl.youtube.com/watch?v=yiwJmJOQhzU
                    http://www.itv.kielce.eu/pl/artykuly/pokaz/756

Nominacje do wziecia udziału w festiwalu międzynarodowym za granicą otrzymały:
               Daria Zawiałow i Karolina Warchoł




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI