BUDZIK - Wrocław

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

Festiwal Młodych Piosenkarzy BUDZIK 2013

Wrocław  11-12 maja 2013 roku

 

Protokół JURY

Jury w składzie:

Krystyna Piotrowska - Przewodnicząca

Członkowie: Jerzy Brodziński, Katarzyna Nowak, Monika Wiśniowska

oraz Sekretarz: Roman Romańczuk

   Postanowiło:

Przyznać  Wyróżnienie specjalne…Jury oraz Domu Kultury BAKARA

Patrycji Mizerskiej ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy

 

Ponadto Jury przyznało dwa BUDZIKI - WYRÓŻNIENIA:

Zuzannie Boczkowskiej  z Klubu Piosenki DEBIUT

oraz  zespołowi wokalnemu FANTAZJA  ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy

 

Wyróżnienie Specjalne - „Dolnośląski BUDZIK" Jury przyznaje :

Zespołowi wokalnemu „WIOOSNA!" z Klubu Piosenki DEBIUT

 

Brązowe BUDZIKI wg kategorii  otrzymują:

 

Katarzyna Babkin z MDK - Kędzierzyn-Koźle

Magdalena Szymańska z Klubu Piosenki DEBIUT

Jakub Zachciał  z Międzychodu

oraz zespół wokalny MAJA  z Domu Kultury „Orle Gniazdo" z Poznania

 

Srebrne BUDZIKI wg kategorii otrzymują:

Julia Kukuć  - z Domu Kultury „Orle Gniazdo" z Poznania

Jagoda Różycka - ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy

Nikola Warda z Legnicy

Zespół wokalny FARCIK - ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy 

 

Złote BUDZIKI otrzymują:

Wiktoria Tracz  z Korzennej

Hanna Posid z  MDK - Kędzierzyn-Koźle

Emilia Hamerlik - ze Studia Piosenki i Tańca FART z Bielawy

Zespół Wokalny - Klub Piosenki DEBIUT -z Wrocławia

 

GRAND PRIX 

Festiwalu Młodych Piosenkarzy BUDZIK 2013 Jury zgodnie przyznało:

Martynie Zygadło z Młodzieżowego Domu Kultury w Częstochowie

 

więcej informacji i regulamin na: www.debiut.republika.pl




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI