"Budzik" - Wrocław

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

Jury XIV- tego Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Piosenkarzy BUDZIK 2014 w składzie:

Przewodniczący:

Jerzy Brodziński

Członkowie:

Krystyna Piotrowska

Paulina Gołębiowska

oraz Roman Romańczuk

po wysłuchaniu 58 solistów i zespołów postanowiło przyznać

Trzy Wyróżnienia:

Zespołowi wokalnemu FANTAZJA ze Studia Piosenki i Tańca FART w Bielawie

Weronice Krzywdzie z MDK Śródmieście we Wrocławiu

Weronice Krystek ze Studia Piosenki i Tańca FART w Bielawie

Brązowe BUDZIKI

W kategorii 9-12 lat – Olivii Wieczorek z Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie

W kategorii 13-15 lat - Zuzannie Banaszak z Klubu Piosenki DEBIUT we Wrocławiu

W kategorii 16-18 lat Weronice Woźniak z Klubu Piosenki DEBIUT we Wrocławiu

W kat zespołów wokalnych – Zespołowi EUFORIA z Grupy Artystycznej ERATO w Poznaniu

Srebrne BUDZIKI

W kategorii 9-12 lat – Kubie Walendykiewiczowi ze Studia Piosenki BECIAKI w Suwałkach

W kategorii 13-15 lat – Kacprowi Siekirce ze Studia Piosenki i Tańca FART w Bielawie

W kategorii 16-18 lat – Ilonie Tomaszewskiej z Klubu Piosenki DEBIUT we Wrocławiu

W kat zespołów wokalnych – zespołowi DEBIUT 2014 z Wrocławia

 

Złote BUDZIKI

W kategorii 9-12 lat – Natalii Zastępa –z Klubu Wokalisty Krapkowickiego Ośrodka Kultury

W kategorii 13-15 lat – Marcie Horyzie z Młodzieżowego Domu Kultury we Wrocławiu

W kategorii 16-18 lat – Natalii Straszyńskiej ze Studia Piosenki BECIAKI w Suwalkach

W kat. Zespołów wokalnych – Zespołowi BECIAKI z Suwałk

Grand Prix BUDZIKA 2014

Jury jednogłośnie przyznało

WIKTORII TRACZ z Nowego Sącza

 

Jury wyraża podziw dla pracy instruktorów i rozwoju artystycznego uczestników Festiwalu

i podkreśla wspaniałą pracę Organizatorów . Wsparcie Miasta Wrocławia, Domu Kultury BAKARA oraz takich firm prywatnych jak Kołderka Medic Lite sprawia, że BUDZIK może gościć i nagradzać najlepszych młodych artystów z całej Polski

w komforcie artystycznych doznań.




"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia