Euro Stars VII International Festival Pop-singers contest

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

Euro Stars

VII International Festival Pop-singers contest

25-30 kwietnia 2018 r.,Malta

 




"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia

 

 

 

NUTKA POLIGLOTKA - wyniki

 

XIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2017
 

 

 

Protokół przyznania nagród w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 

Jury w składzie: 
Krystyna Piotrowska, Katarzyna Michalska, Aleksander Pałac, Michał Sołtan, Jerzy Ostrowski i Rafał Podraza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 
Wyróżnienie Specjalne dla najmłodszego uczestnika XIV Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 
-Natalia Kubiś – Mroszczyk - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii 7-9 lat jez. angielski: 
I miejsce – Antoni Marzec - Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie 
II miejsce – Paweł Szymański - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim 
W kategorii inny język nagród nie przyznano. 
W kategorii 10-12 lat jęz. angielski: 
I miejsce – Gabriela Borys - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
I miejsce – Oliwia Kopiec – PSP nr 7 w Radomsku 
II miejsce - Amelia Kurantowicz- Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy 
III miejsce – Natalia Wawrzyńczyk – Yamaha Szkoła Muzyczna w Lublinie 
Wyróżnienie 
Otylia Imiołek - WCK filia Radość w Warszawie 
Aleksandra Tudek - Best Vocal Studio w Garwolinie 
Zuzanna Polańska - MŁodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
W kategorii 10-12 inny język; 
I miejsce – Nela Zawadzka - Studio Doskonalenia Głosu Voice and More w Węgrowie 
II miejsce – Daria Domitrz - Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

W kategorii 13-15 lat jęz. angielski 
I miejsce – Gabriela Nawój - Pałac Młodzieży w Tarnowie 
I miejsce – Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP w Ciechanowie 
II miejsce – Julia Jarząbek - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu 
III miejsce – Julia Chmielarska - Społeczna Szkoła im.24 Pułku Ułanów w Kraśniku 
Wyróżnienia – 
Karolina Wójtowicz - Akademia Wokalna Ewy Dani w Warszawie 
Maya Wasserman z Warszawy 
Dominika Popek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Mateusz Kawalec - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciechanowcu (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu) 
Alicja Armata - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
W kategorii 13-15 lat inny język: 
I miejsce – Julia Dudek - Starachowickie Centrum Kultury 
II miejsce – Łukasz Piekarzewski – Klub Kultury Gocław – filia Centrum Promocji Kultury w Warszawie 
III miejsce - Alicja Sporek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – Magdalena Palinka - Biłgorajskie Centrum Kultury 
W kategorii 16-20 lat jęz. angielski 
I miejsce – Aleksander Podleś - I Społeczne Ognisko Muzyczne im. Aleksandra Kulikowskiego w Warszawie

II miejsce – Oliwia Skóra z Rzeszowa 
III miejsce – Aleksandra Kozubal - Regionalne Centrum kultur Pogranicza w Krośnie 
Wyróżnienie – Aleksandra Idkowska z Poznania

W kategorii 16-20 inny język: 
I miejsce - Julia Zarzecka - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie 
II miejsce – Natalia Kucharska - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 
III miejsce – Natalia Ciecierska - I Społecznie Liceum Ogólnokształcące Im. Hetmana Jana Tarnowskiego W Tarnobrzegu 
W kategorii powyżej 20 
Wyróżnienie: 
Barbara Kąkol - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
Jakub Kołcz - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii zespoły: 
I miejsce – GRANDA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
II miejsce – AJKI - Studio Piosenki Ajki w Ciechocinku 
III miejsce – Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
Wyróżnienie specjalne - Belcanto z Legionowskiego Uniwersytetu III-go Wieku 
Nagroda specjalna za wykonanie w jęz. niemieckim – 
Gabriela Borys i Zuzanna Polańska - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „NUTKA PILOGLOTKA” 2017 
zdobyła 
Agata Ewa Mociak

Na oryginale podpisy jurorów

 

Organizator: 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość  ul. Planetowa 36, 04-830 Warszawa

tel.  22 615-73-28  www.wck-wawer.pl 

e-mail: radosc@wck-wawer.pl, poliglotka@wck-wawer.pl


Cele przeglądu:

• Prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych;

• Ocena umiejętności posługiwania się językami obcymi podczas wykonywania utworów wokalnych;

• Wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej;