GDYNIA OPEN' 2016

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

GDYNIA OPEN Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2016

 
 

Szczegółowe informacje  na stronie http://gdyniaopen.pl

 

Więcej o Festiwalu oraz fotorelacja: https://www.facebook.com/events/1783915211829612/?active_tab=posts

 

OSOBOWOŚĆ FESTIWALU: Maciej Guć
GRAND PRIX: Zespół Farcik

SOLIŚCI i DUETY - KATEGORIA DO LAT 10 - Uśmiechnięta Rybka

  1. Jagoda Rataj
  2. Maria Przybylska
  3. Nela Zawadzka
  4. Amelia Kurantowicz
  5. Stanisław Kukulski
  6. Amelia Chodoła
  7. Duet: Ala i Olek
  8. Karina Skwarczyńska
  9. Jagoda Prokop
  10. Joanna Goran
  11. Zofia Mączkowska
  12. Maja Maniszewska

KATEGORIA 11-13 LAT

I MIEJSCE:                  Martyna Zygadło                            
II MIEJSCE:                 Julia Chmielarska
III MIEJSCE:                Iga Brzezińska

WYRÓŻNIENIA:           

  1. Amelia Rydzyńska
  2. Duet: Dominika Popek i Amelia Rydzyńska
  3. Hanna Sztachańska
  4. Zuzanna Polańska
  5. Jakub Rajman

IV. KATEGORIA 14-16 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Dymczyk                             
II MIEJSCE:                 Agata Ewa Mociak  
   

WYRÓŻNIENIA:          

  1. Julia Nykiś
  2. Rozalia Grabowska
  3. Magdalena Panek
  4. Julia Raczyńska
  5. Vilius Popendikis                  

KATEGORIA 17-25 LAT

I MIEJSCE:                  Jagoda Różycka
II MIEJSCE:                 Agata Buczkowska

Ex equo:

III MIEJSCE:                Krystian Kubowicz
III MIEJSCE:                Szymon Grzybacz

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Karolina Pietrzykowska
  2. Sylwia Tomczak
  3. Alan Wittbrodt
  4. Patrycja Czyżewska  

ZESPOŁY - KATEGORIA do 12 lat

I MIEJSCE:                  Ajki    
II MIEJSCE:                 Szalone małolaty     
III MIEJSCE:                Hiciorki BIS

WYRÓŻNIENIA:         

  1. Kontrasty
  2. Uwiski
  3. Hiciorki
  4. Duszki
  5. Szalone małolatki
  6. Beciaki
  7. Presto Cantabile
  8. KrzyKaśki

KATEGORIA do 13-16 lat

I MIEJSCE:                  Keberiokst              
II MIEJSCE:                 Granda
III MIEJSCE:                Szalone          

WYRÓŻNIENIA:        

  1. Sposób na nudę
  2. M.A.J.A
  3. Granda BIS
  4. KrzyKaśki
  5. Wiercipięty
  6. Kontrasty
  7. Frajdej

KATEGORIA do 17-24  lat

I MIEJSCE:                  Luz                            
II MIEJSCE:                 Szalone                     
III MIEJSCE:                Keberiokst    

WYRÓŻNIENIE:        

  1. ETTA
  2. NOW!
  3. Tercet
  4. Voice Planet
  5. Muzy
                     
-- 
Ela Cupiał

605 123 427
elacupial@poczta.fm

Gdynia Open Festiwal
http://gdyniaopen.pl