INTERSHOW Zakopane-Nowy Targ

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


 

ZAKOPANE-NOWY TARG
04-09 stycznia 2013

XI Międzynarodowy Festiwal-Konkurs "INTERSHOW" (soliści i zespoły wokalne, grupy taneczne, teatralne i cyrkowe, instrumentaliści)

(kontakt: Krystyna Piotrowska) intershow2013_regulamin.pdf

 

Polscy Laureaci XI Międzynarodowego Festiwalu "Intershow" Nowy Targ-Zakopane 2013
Kategoria - TANIEC LUDOWY
wyróżnienie - Zespół Ludowy "ŁĘCZYCANIE" z Łęczycy


Kategoria – ZESPOŁY TANECZNE (inne formy)
wyróżnienie - "MAŁE KIE" z Łęczycy


Kategoria - INSTRUMENTALIŚCI
II kategoria wiekowa

III miejsce - ZUZANNA ROSA z Krakowa (fortepian)

Kategoria - WOKAL ESTRADOWY - zespoły
III miejsce – duet: DOMINIKA ADAMUS i MICHAŁ BOJCZUK z Kielc

Kategoria - WOKAL ESTRADOWY - soliści
I kategoria wiekowa

I miejsce - MARTYNA ZYGADŁO z Częstochowy


II kategoria wiekowa

I miejsce - ANNA LORANTY z Ostrowca Świętokrzyskiego
               WIKTORIA TRACZ z Nowego Sącza
               ZUZANNA ROSA z Krakowa
               MARTYNA PLEWA z Nowego Targu
III miejsce - MICHAŁ BOJCZUK z Kielc

 

III kategoria wiekowa

I miejsce - WERONIKA STASIAK z Wrocławia
III miejsce - ALEKSANDRA PTASZEK z Kielc

 

IV kategoria wiekowa

I miejsce - IZA GUROS z Nowego Targu

 

Kategoria - WOKAL JAZZOWY
III kategoria wiekowa

I miejsce - MARTA SKRABA z Nowego Targu


Kategoria - PIOSENKA LUDOWA

II kategoria wiekowa

II miejsce - MICHAŁ BOJCZUK z Kielc

 

***********************GRATULUJEMY**********************




SKOWRONECZEK - 2018

Wyniki: Jury XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej

SKOWRONECZEK – 2018

 

Jury w składzie: 

Przewodnicząca – Prof. Lidia Matynian – Akademia Muzyczna – Kraków

Małgorzata Bartas –Witan – Redaktor Polskiego Radia „Familijna Jedynka”–Warszawa

Krystyna Piotrowska – koordynator EUROFESTIWALI

Milenia Małecka-Rogal – Dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Jacek Cygan – muzyk i autor tekstu

Jerzy Petersburski – kompozytor i autor programów muzycznych dla dzieci

Paweł Moszumański – muzyk i kompozytor – Kraków

po przesłuchaniu w dniu 4 lipca 2018 roku w Nowym Sączu 74 uczestników finału przyznało w czterech kategoriach wiekowych następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I – dzieci urodzone po 1.01.2010 – 31.12. 2013

I nagroda – Pola Solarczyk – Kraków – „Gdy dzieci tańczą”

II nagroda – Wiktoria Bułhak – Biała Podlaska – „Biedroneczki”

Natalia Kubiś-Mroszczyk – Rzeszów – „Jestem Kotem”

III nagroda – Michał Sitek – Rzeszów – „Za mały”

Wyróżnienie: Katarzyna Wiktorowska – Nowy Sącz – „Hej Baco”

Liwia Stareńczak – Tarnów – „Jesteś mamą”

KATEGORIA II – dzieci urodzone po 1.01.2007 – 31.12. 2009

I nagroda – Krystian Gizicki – Nowy Sącz – „Budzik”

Nela Zawadzka – Węgrów – „Karnawał raz w życiu”

II nagroda – Natalia Grzejszczyk – Kielce – „Opowiadaj mi tak”

Edyta Limanówka – Nowy Targ – „Makiawel Cats”

III nagroda – Paweł Madzia – Nowy Sącz – Na morza dnie

Aleksandra Sieńkowska – Jasło – W moim ogródecku

Wyróżnienie: Oktawia Mazur – Bingen (Niemcy) – Na kuferku

Katarzyna Pel – Lwów (Ukraina) – Des pasito

Oliwia Niemczura – Rzeszów – „Kolorowy wiatr”

 

KATEGORIA III – dzieci urodzone po 1.01.2005 – 31.12. 2006

I nagroda – Dawid Wojnarowicz – Jasło: „Ukojenie”

II nagroda – Matylda Szklarska – Ostrowiec Świętokrzyski – Jakby z Louisem”

III nagroda – Hanna Solarczyk – Kraków: „Kolorowy wiatr”

Jakub Duda – Nowy Targ – „Eurydyki”

Zeng Hairui – Chiny – Big big

Wyróżnienie:

Zuzanna Leśniak – Nowy Sącz – Rytm i melodia

Urszula Mrowca-Kuscorz – Zakopane „Rytm i melodia”

 

KATEGORIA IV – dzieci urodzone po 1.01.2002 – 31.12. 2004

I nagroda – Karolina Szczurowska – Skrzydlna: „Kiedyś”

II nagroda – Marlena Mazgaj – Wola Skrzydlańska: „Matko Boska Częstochowska”

Huang Chenyu – Chiny – „Need you now”

III nagroda –Kinga Gurgul – Dębno – „Słudzy Pańscy chwalcie Pana”

Oliwia Ślipek – Nowy Sącz: „Obłoki marzeń”

Dominykas Vitkevicius – Troki (Litwa) – „Passenger – Let her go

 

Wyróżnienie: Tian Yizhou – Chiny – „Right her waiting”

Daria Zając – Szczecin: „Ale jestem”

Michał Liszczenko – Nietyszyn (Ukraina): My way

 

Przyznano również nagrodę główną Grand Prix

dla Aleksandry Kędra z Rzeszowa: „Śpiewam i gram”

 

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

Przewodniczącej Jury Pani Profesor Lidii Matynian oraz Pawła Moszumańskiego dla

Michała Liszczenko z Nietyszyna na Ukrainie

 

Nagroda Polskiego Radia Dzieciom dla: Poli Solarczyk z Krakowa za piosenkę „Gdy dzieci tańczą”

Nagroda redaktora Polskiego Radia „Familijnej Jedynki” Małgorzaty Bartas – Witan dla: Dawida Wojnarowicza z Jasła za piosenkę: „Ukojenie”

 

Nagrodę Dyrektora Festiwalu i Dyrektora Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu,

Milenii Małeckiej – Rogal dla Marty Justyne Vowk ze Lwowa: „Dwie piosenki”

oraz dla Elizy Waliłko z Tarnowa za piosenkę: „Owiecki”

 

Nagrodę założyciela festiwalu i dyrektora Wydawnictwa PROMYCZEK

– ks. Andrzeja Mulki dla Niny Kotarba za piosenkę: „Niepodległa, niepokorna”

 

Nagrody przyznało również jury dziecięce w składzie:

Barbara Witan, Paulina Boczarska, Amelka Małecka i Tadeusz Repetowski dla:

Kat I – Natalia Kubiś-Mroszczyk z Rzeszowa za piosenkę „Jestem kotem”

Kat II – Natalii Grzejszczyk z Kielc za piosenkę: „Opowiadaj mi tak”

Kat III –  Matyldy Szklarskiej z Ostrowca Świętokrzyskiego

za piosenkę: Jakby z Louisem”

Kat IV – Dominykas Vitkevicius z Troków (Litwa) za piosenkę: Pasenger – Let her go