INTERSHOW 2015 Nowy Targ - Zakopane

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

ZAKOPANE-NOWY TARG
04-09 stycznia 2015

XII Międzynarodowy Festiwal-Konkurs "INTERSHOW"

 

WYNIKI uczestników z Polski

  

GRAND-PRIX

Zespół wokalny "LUZ"  kategoria III  Gdynia

 

Taniec nowoczesny

Wyróżnienie

Szkoła Tańca "IMPRESSION" Kategoria I  Kraków

 

Wyróżnienie

"WESOŁE NUTKIKategoria I  Żory

 

Taniec sportowy

Wyróżnienie

SzkołaTańca "IMPRESSIONKategoria I Kraków

 

Wokal estradowy

I miejsca

Zespół wokalny "GRANDA" kategoria II Gdynia

EDYTA LIMANÓWKA kategoria I Nowy Targ

WIKTORIA TRACZ kategoria II Nowy Sącz

MAGDA PANEK kategoria III Nowy Targ

ALEKSANDRA GOLEC III kategoria Gdynia

 

II miejsca

Zespół wokalny "WIERCIPIĘTY" kategoria II Gdynia

JULIA HONKISZ, WIKTORIA LASOTA kategoria III Tarnów

MARTYNA KALETA kategoria II Nowy Sącz

MAGDALENA LIPIŃSKA kategoria IV Tarnów

 

III miejsca

Zespół „LAST HOPE” kategoria IV Tarnów

GABRYSIA BORYS kategoria I Gdynia

MARTYNA PLEWA kategoria II  Nowy Targ

MARTYNA ZAUCHA kategoria II Tarnów

MARTYNA ZYGADŁO kategoria II Woźniki 

ALEKSANDER WITOCHA kategoria III Gdynia

 

Wyróżnienia

MALWINA ŁAŚ kategoria I Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA kategoria II Gdynia

LAURA LASOTA kategoria II Tarnów

MAGDA ĆWIERTNIA kategoria III Nowy Targ

MARTYNA ŁĘCKA kategoria IV Nowy Targ

KAJA CIAŚ kategoria I Nowy Targ

ŁUKASZ SKUBISZ kategoria II Tarnów

EMILA HAWROT kategoria II Gdynia

BEATA SUTOR kategoria II Nowy Targ

JULIA GWIŻDŻ kategoria II Nowy Targ

NATALIA SIKORA kategoria II Gdynia

DOMINIKA POPEK kategoria II Gdynia

MACIEJ GUĆ kategoria III Gdynia

 

Jazz (wokal)

I miejsce

EWA AGATA MOCIAK kategoria III  Białystok

 

Wyróżnienia

JULIA MOKRACKA kategoria III  Nowy Targ

PAULINA BRYNIARSKA kategoria II Nowy Targ

 

Instrumentaliści

Imiejsce

KAMIL OWCZAREK (akordeon), WOJCIECH KRUSBERSKI (wiolonczela) kategoria IV Żory




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI