Super Mikrofon Radia JARD 2014

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XX Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia JARD"

21-23 marca 2014r., Białystok

 

www.jard.pl

 

SOLIŚCI DO LAT 7
Vilte Petrokaite II 
Julia Ampuła „Gdyby tak wróżką być „ W
Zosia Hermanowicz „Panie Janie” W - dla najmłodszego uczestnika Festiwalu
Julia Kostrzewa „Kolorowe obrazki” III 

 

SOLIŚCI OD 8 DO 10 LAT
Agata Daniłowicz „Ene due rabe swing”” Wyróżnienie
Maja Popiołek „Z liściem na trzy czwarte” Akademia Rock&roll A Wyróżnienie
Aleksandra Czaplicka „Zatańcz” ,„Matoł” I
Gustaw Gabrylewski „Kto się czubi” Wyróżnienie
Martyna Zygadło „Ale jestem” I
Kuba Walendykiewicz „Śrubki” III
Sabina Usenko „O, Darling”, IV
Roman Romantsov „Bibika” II
Gabriela Łazarska „Grosik” II
Julia Słabińska „Różowa piosenka” III
Eva Soloveva „Modnica” IV
Daria Didenko „ choroszaja piosenka” IV

 

 

SOLIŚCI OD 11 DO 13 LAT
Agata Ewa Mociak „Sweet home Chicago I
Aiste Zubrickaite W nagroda PRO ART
Tracz Wiktoria „Jestem taka jaka jestem” I
Tsukur Marina „dwier” III
Ekaterina Novikova „Tańczące Eurydyki” III
Valeriia Bogdanova A”Za oknami dojd” W
Paulina Różyńska „Piosenka uwerturowa” III
Michał Kamiński „Zimny drań” II
Martyna Wasilewska „Świat to muzyka” W nagroda PRO ART
Sofija Ostapiuk Adel „Skyful” II
Julka Nykiś „Płonie stodoła” W Nagroda PRO ART

 

SOLIŚCI OD 14 DO 16 LAT
Karolina Adamczyk „Spider web's” W
Natalia Straszyńska „Gram o wszystko” III
Muszyńska Aleksandra „Gdybyś” II
Gabriela Bednarska „Nie wie nikt” II
Bartosz Jabłoński „Can you feel the love” Wyróżnienie PRO ART
Anna Szutkiewicz „Sen motyla” I
Julia Jachimowicz W
Monika Frontczak IV
Sandra Stochmiałek IV
Aleksandra Sobieraj IV

 

SOLIŚCI POWYŻEJ 16 LAT
Marija Niechajciuk „Feeling good” W
Małgorzata Beczek „Za daleko mieszkasz miły” + akompaniament II
Aleksandra Kosiorek „Hurt” Christina Aguillera W
Magdalena Romanowska „Dream a litte dream” W
Dominika Kaźmierczak 1917(piosenka autorska) + gitara W
Małgorzata Frontczak „Stand Up for love” David Foster III
Kinga Kowalkowska „Jaskółka uwięziona” I
Kaja Stasińska „All that jazz” J.Kander III
Natalia Zalewska „Je Suis Malade” W

 

DUETY DO LAT 12 
Julia Szarnecka Wiktoria Szarnecka „Ach, jak przyjemnie” W
Maja Popiołek Martyna Ćwik „Budujemy łódź”„Radosna samba” W
Krzysztof Chmielewski Bartosz Sitek „Śpiewać każdy może” W
Paulina Różyńska Martyna Wasilewska „Pływaj żabką” II

 

DUETY OD 13 DO 16 LAT
Paulina Modła Łukasz Wolski „Może za jakiś czas” „Say something” W
Roksana Batorowicz Marta Herman „Nie pasuje tutaj” II
Julia Jachimowicz Sylwia Berus „The Show” III
Gabi& Pati „Deszczyk” W
NatKa „happy” I

 

DUETY POWYŻEJ 16 LAT
Kinga Kowalkowska Natalia Zalewska „Dobranoc Panowie” I
Olga Arusztowicz Aleksandra Kosiorek „I'm so excitet” III
KarMa When you believe II

 

ZESPOŁY WOKALNE DO LAT 10
Perliukas I
Ulybka „Moja Rossia” lub "horoshee nastroenie” II
Trio „Rozśpiewane" 
Nutki” „Idziemy szukać wiosny” III
Buslik „ Hit the road jack” II

 

ZESPOŁY WOKALNE OD 11 DO 16 LAT
NUTELKI „Jeszcze nie wiem” II
Dziecięco - folklorystyczny zespół Sinegorcy-molodcy” „ A u nas na Donu” III
Zespół wokalny Edyty Kiesewetter „Edyta Band” „Trzepak Show” I

 

ZESPOŁY WOKALNE POWYŻEJ 16 LAT
Beciaki „Hallelujah” III
„DEMEX” „Samba życia” II
Buslik „Reczenka” I




"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia

 

 

 

NUTKA POLIGLOTKA - wyniki

 

XIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2017
 

 

 

Protokół przyznania nagród w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 

Jury w składzie: 
Krystyna Piotrowska, Katarzyna Michalska, Aleksander Pałac, Michał Sołtan, Jerzy Ostrowski i Rafał Podraza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 
Wyróżnienie Specjalne dla najmłodszego uczestnika XIV Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 
-Natalia Kubiś – Mroszczyk - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii 7-9 lat jez. angielski: 
I miejsce – Antoni Marzec - Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie 
II miejsce – Paweł Szymański - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim 
W kategorii inny język nagród nie przyznano. 
W kategorii 10-12 lat jęz. angielski: 
I miejsce – Gabriela Borys - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
I miejsce – Oliwia Kopiec – PSP nr 7 w Radomsku 
II miejsce - Amelia Kurantowicz- Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy 
III miejsce – Natalia Wawrzyńczyk – Yamaha Szkoła Muzyczna w Lublinie 
Wyróżnienie 
Otylia Imiołek - WCK filia Radość w Warszawie 
Aleksandra Tudek - Best Vocal Studio w Garwolinie 
Zuzanna Polańska - MŁodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
W kategorii 10-12 inny język; 
I miejsce – Nela Zawadzka - Studio Doskonalenia Głosu Voice and More w Węgrowie 
II miejsce – Daria Domitrz - Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

W kategorii 13-15 lat jęz. angielski 
I miejsce – Gabriela Nawój - Pałac Młodzieży w Tarnowie 
I miejsce – Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP w Ciechanowie 
II miejsce – Julia Jarząbek - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu 
III miejsce – Julia Chmielarska - Społeczna Szkoła im.24 Pułku Ułanów w Kraśniku 
Wyróżnienia – 
Karolina Wójtowicz - Akademia Wokalna Ewy Dani w Warszawie 
Maya Wasserman z Warszawy 
Dominika Popek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Mateusz Kawalec - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciechanowcu (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu) 
Alicja Armata - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
W kategorii 13-15 lat inny język: 
I miejsce – Julia Dudek - Starachowickie Centrum Kultury 
II miejsce – Łukasz Piekarzewski – Klub Kultury Gocław – filia Centrum Promocji Kultury w Warszawie 
III miejsce - Alicja Sporek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – Magdalena Palinka - Biłgorajskie Centrum Kultury 
W kategorii 16-20 lat jęz. angielski 
I miejsce – Aleksander Podleś - I Społeczne Ognisko Muzyczne im. Aleksandra Kulikowskiego w Warszawie

II miejsce – Oliwia Skóra z Rzeszowa 
III miejsce – Aleksandra Kozubal - Regionalne Centrum kultur Pogranicza w Krośnie 
Wyróżnienie – Aleksandra Idkowska z Poznania

W kategorii 16-20 inny język: 
I miejsce - Julia Zarzecka - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie 
II miejsce – Natalia Kucharska - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 
III miejsce – Natalia Ciecierska - I Społecznie Liceum Ogólnokształcące Im. Hetmana Jana Tarnowskiego W Tarnobrzegu 
W kategorii powyżej 20 
Wyróżnienie: 
Barbara Kąkol - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
Jakub Kołcz - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii zespoły: 
I miejsce – GRANDA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
II miejsce – AJKI - Studio Piosenki Ajki w Ciechocinku 
III miejsce – Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
Wyróżnienie specjalne - Belcanto z Legionowskiego Uniwersytetu III-go Wieku 
Nagroda specjalna za wykonanie w jęz. niemieckim – 
Gabriela Borys i Zuzanna Polańska - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „NUTKA PILOGLOTKA” 2017 
zdobyła 
Agata Ewa Mociak

Na oryginale podpisy jurorów

 

Organizator: 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość  ul. Planetowa 36, 04-830 Warszawa

tel.  22 615-73-28  www.wck-wawer.pl 

e-mail: radosc@wck-wawer.pl, poliglotka@wck-wawer.pl


Cele przeglądu:

• Prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych;

• Ocena umiejętności posługiwania się językami obcymi podczas wykonywania utworów wokalnych;

• Wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej;