Super Mikrofon Radia JARD 2014

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XX Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia JARD"

21-23 marca 2014r., Białystok

 

www.jard.pl

 

SOLIŚCI DO LAT 7
Vilte Petrokaite II 
Julia Ampuła „Gdyby tak wróżką być „ W
Zosia Hermanowicz „Panie Janie” W - dla najmłodszego uczestnika Festiwalu
Julia Kostrzewa „Kolorowe obrazki” III 

 

SOLIŚCI OD 8 DO 10 LAT
Agata Daniłowicz „Ene due rabe swing”” Wyróżnienie
Maja Popiołek „Z liściem na trzy czwarte” Akademia Rock&roll A Wyróżnienie
Aleksandra Czaplicka „Zatańcz” ,„Matoł” I
Gustaw Gabrylewski „Kto się czubi” Wyróżnienie
Martyna Zygadło „Ale jestem” I
Kuba Walendykiewicz „Śrubki” III
Sabina Usenko „O, Darling”, IV
Roman Romantsov „Bibika” II
Gabriela Łazarska „Grosik” II
Julia Słabińska „Różowa piosenka” III
Eva Soloveva „Modnica” IV
Daria Didenko „ choroszaja piosenka” IV

 

 

SOLIŚCI OD 11 DO 13 LAT
Agata Ewa Mociak „Sweet home Chicago I
Aiste Zubrickaite W nagroda PRO ART
Tracz Wiktoria „Jestem taka jaka jestem” I
Tsukur Marina „dwier” III
Ekaterina Novikova „Tańczące Eurydyki” III
Valeriia Bogdanova A”Za oknami dojd” W
Paulina Różyńska „Piosenka uwerturowa” III
Michał Kamiński „Zimny drań” II
Martyna Wasilewska „Świat to muzyka” W nagroda PRO ART
Sofija Ostapiuk Adel „Skyful” II
Julka Nykiś „Płonie stodoła” W Nagroda PRO ART

 

SOLIŚCI OD 14 DO 16 LAT
Karolina Adamczyk „Spider web's” W
Natalia Straszyńska „Gram o wszystko” III
Muszyńska Aleksandra „Gdybyś” II
Gabriela Bednarska „Nie wie nikt” II
Bartosz Jabłoński „Can you feel the love” Wyróżnienie PRO ART
Anna Szutkiewicz „Sen motyla” I
Julia Jachimowicz W
Monika Frontczak IV
Sandra Stochmiałek IV
Aleksandra Sobieraj IV

 

SOLIŚCI POWYŻEJ 16 LAT
Marija Niechajciuk „Feeling good” W
Małgorzata Beczek „Za daleko mieszkasz miły” + akompaniament II
Aleksandra Kosiorek „Hurt” Christina Aguillera W
Magdalena Romanowska „Dream a litte dream” W
Dominika Kaźmierczak 1917(piosenka autorska) + gitara W
Małgorzata Frontczak „Stand Up for love” David Foster III
Kinga Kowalkowska „Jaskółka uwięziona” I
Kaja Stasińska „All that jazz” J.Kander III
Natalia Zalewska „Je Suis Malade” W

 

DUETY DO LAT 12 
Julia Szarnecka Wiktoria Szarnecka „Ach, jak przyjemnie” W
Maja Popiołek Martyna Ćwik „Budujemy łódź”„Radosna samba” W
Krzysztof Chmielewski Bartosz Sitek „Śpiewać każdy może” W
Paulina Różyńska Martyna Wasilewska „Pływaj żabką” II

 

DUETY OD 13 DO 16 LAT
Paulina Modła Łukasz Wolski „Może za jakiś czas” „Say something” W
Roksana Batorowicz Marta Herman „Nie pasuje tutaj” II
Julia Jachimowicz Sylwia Berus „The Show” III
Gabi& Pati „Deszczyk” W
NatKa „happy” I

 

DUETY POWYŻEJ 16 LAT
Kinga Kowalkowska Natalia Zalewska „Dobranoc Panowie” I
Olga Arusztowicz Aleksandra Kosiorek „I'm so excitet” III
KarMa When you believe II

 

ZESPOŁY WOKALNE DO LAT 10
Perliukas I
Ulybka „Moja Rossia” lub "horoshee nastroenie” II
Trio „Rozśpiewane" 
Nutki” „Idziemy szukać wiosny” III
Buslik „ Hit the road jack” II

 

ZESPOŁY WOKALNE OD 11 DO 16 LAT
NUTELKI „Jeszcze nie wiem” II
Dziecięco - folklorystyczny zespół Sinegorcy-molodcy” „ A u nas na Donu” III
Zespół wokalny Edyty Kiesewetter „Edyta Band” „Trzepak Show” I

 

ZESPOŁY WOKALNE POWYŻEJ 16 LAT
Beciaki „Hallelujah” III
„DEMEX” „Samba życia” II
Buslik „Reczenka” I




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI