XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard"

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

"Super Mikrofon Radia Jard"

20-22 marca 2015, Białystok

 

 

www.festiwalpiosenki.jard.pl

 

 

Soliści 8 - 10 lat: 

Maja Markowska - I miejsce,

Maja Kałęka - II miejsce, Yana Onistratenko - II miejsce,

Kashirina Ulyana - III miejsce, Laura Kamińska - III miejsce,

Wyróżnienia: Sebastian Walento, Anastazja Fiodorowa, Gabriela Łazarska, Amelia Adamiec, Karolina Połowniak, Natalia Bielecka.

 

 

Soliści 11 - 13 lat:

Aleksandra Czaplicka - I miejsce,

Martyna Zygadło - II miejsce,

Ekaterina Novikova - III miejsce, Michał Kamiński - III miejsce, Agata Daniłowicz - III miejsce.

Wyróżnienia: Kuba Walendykiewicz, Maria Bilida, Patrycja Gołąbiewska, Eva Laptsevich, Weronika Połowiak, Jakub Połowiak,  Sofia Arseneva.

 

 

Soliści 14 - 16 lat:

Agata Ewa Mociak – Grand Prix,

Julia Kuzyka – I miejsce,

Aleksandra Muszyńska – II miejsce, Klaudia Kopczyńska – II miejsce,

Dominika Dawidowska – III miejsce

 

Wyróżnienia: Julia Florczak, Gabriela Dargiewicz, Maria Głowacka, Olimpia Ziembaczewska, Waleria Nikitienko, Kristina Burge, Weronika Zapolnik, Nagroda Specjalna: Alan Wittbrodt

 

 

Soliści powyżej 16 lat:

Olga Wolska - I miejsce, Adam Brusznicki - I miejsce,

Paulina Serwata - II miejsce, Bartosz Oszczędłowski - II miejsce,

Karolina Słabińska - III miejsce, Ewa Janiszewska - III miejsce.

Wyróżnienia: Natalia Zalewska, Paula Zawadzka, Katarzyna Górska, Paweł Ziółkowski.

 

 

Duety do lat 12:

Daria Gilejko i Maya Zyskowska.

 

Duety 13 - 16:

Waleria Nikitienko i Katerina Novikowa - I miejsce,

Alicja Kopczewska i Marlena Pieńkowska - II miejsce,

Katarzyna Pawlak i Olimpia Ziembaczewska - III miejsce, Ola Pilarska i Weronika Zawadzka - III miejsce.

Wyróżnienie Julia Gołaszewska i Eryk Kołodziejczyk.

 

 

Duety powyżej 16 lat:

Olga Wolska i Maria Głowacka - I miejsce,

Katarzyna Górska i Paula Zawadzka - II miejsce,

Agnieszka Faściszewska i Kalina Piasecka - III miejsce.

 

 

Zespoły do 10 lat:

Zespół wokalny Konfetty - I miejsce

 

 

Zespoły 11-16 lat:

Karuzela - I miejsce,

Buslik - II miejsce,

Peremenka - III miejsce, Małe Beciaki - III miejsce.

 

 

Zespoły powyżej 16 lat:

Beciaki - I miejsce,

Zespół Wokalny MDK Gdynia - II miejsce, One Way.

 




"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia