XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard"

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

"Super Mikrofon Radia Jard"

20-22 marca 2015, Białystok

 

 

www.festiwalpiosenki.jard.pl

 

 

Soliści 8 - 10 lat: 

Maja Markowska - I miejsce,

Maja Kałęka - II miejsce, Yana Onistratenko - II miejsce,

Kashirina Ulyana - III miejsce, Laura Kamińska - III miejsce,

Wyróżnienia: Sebastian Walento, Anastazja Fiodorowa, Gabriela Łazarska, Amelia Adamiec, Karolina Połowniak, Natalia Bielecka.

 

 

Soliści 11 - 13 lat:

Aleksandra Czaplicka - I miejsce,

Martyna Zygadło - II miejsce,

Ekaterina Novikova - III miejsce, Michał Kamiński - III miejsce, Agata Daniłowicz - III miejsce.

Wyróżnienia: Kuba Walendykiewicz, Maria Bilida, Patrycja Gołąbiewska, Eva Laptsevich, Weronika Połowiak, Jakub Połowiak,  Sofia Arseneva.

 

 

Soliści 14 - 16 lat:

Agata Ewa Mociak – Grand Prix,

Julia Kuzyka – I miejsce,

Aleksandra Muszyńska – II miejsce, Klaudia Kopczyńska – II miejsce,

Dominika Dawidowska – III miejsce

 

Wyróżnienia: Julia Florczak, Gabriela Dargiewicz, Maria Głowacka, Olimpia Ziembaczewska, Waleria Nikitienko, Kristina Burge, Weronika Zapolnik, Nagroda Specjalna: Alan Wittbrodt

 

 

Soliści powyżej 16 lat:

Olga Wolska - I miejsce, Adam Brusznicki - I miejsce,

Paulina Serwata - II miejsce, Bartosz Oszczędłowski - II miejsce,

Karolina Słabińska - III miejsce, Ewa Janiszewska - III miejsce.

Wyróżnienia: Natalia Zalewska, Paula Zawadzka, Katarzyna Górska, Paweł Ziółkowski.

 

 

Duety do lat 12:

Daria Gilejko i Maya Zyskowska.

 

Duety 13 - 16:

Waleria Nikitienko i Katerina Novikowa - I miejsce,

Alicja Kopczewska i Marlena Pieńkowska - II miejsce,

Katarzyna Pawlak i Olimpia Ziembaczewska - III miejsce, Ola Pilarska i Weronika Zawadzka - III miejsce.

Wyróżnienie Julia Gołaszewska i Eryk Kołodziejczyk.

 

 

Duety powyżej 16 lat:

Olga Wolska i Maria Głowacka - I miejsce,

Katarzyna Górska i Paula Zawadzka - II miejsce,

Agnieszka Faściszewska i Kalina Piasecka - III miejsce.

 

 

Zespoły do 10 lat:

Zespół wokalny Konfetty - I miejsce

 

 

Zespoły 11-16 lat:

Karuzela - I miejsce,

Buslik - II miejsce,

Peremenka - III miejsce, Małe Beciaki - III miejsce.

 

 

Zespoły powyżej 16 lat:

Beciaki - I miejsce,

Zespół Wokalny MDK Gdynia - II miejsce, One Way.