KONIN 2013

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

International Children's Dance and Song Festival in Konin


05-09 czerwca 2013
XXXIV Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2013
Galeria zdjęć na dole strony

 

Wyniki:

 

Wykonawcy śpiewający:

 

 


Kategoria do 8 lat

Aplauz Uśmiechu
AGATA BRANDERBURGER (8 lat), Młodzieżowy Domu Kultury w Pile

Aplauz Uśmiechu
MARCELINA MIRASZEWSKA (6 lat), Miejski Ośrodek Kultury w Kędzieżynie- Koźlu

Aplauz Uśmiechu
NATALIA LEWANDOWSKA (7 lat), Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Aplauz Uśmiechu
LENA WITKOWSKA (5 lat), Centrum Kultury „MUZYK” w Słupcy

Aplauz Uśmiechu
ANNA ŚLIWIŃSKA (8 lat), Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie


Kategoria 9-11 lat

Złoty Aplauz
ALICJA REGA(10 lat), Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

Srebrny Aplauz
WIKTORIA TRACZ (11 lat), Nowy Sącz

Brązowy Aplauz
ПАТРИЦИЯ СПАЛЕ (10 lat), Иецава (Латвия)

Wyróżnienie
DOMINIKA DĄBROWSKA (10 lat), Miejski Ośrodek w Lubawie


Kategoria 12-13 lat

Złoty Aplauz
MARIAM MAVROVA (12 lat), Art Center Karnolsky- Sofia ( Bułgaria)

Srebrny Aplauz
JULIA TROJANOWSKA (13 lat), Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Lublinie

Brązowy Aplauz
HUBERT CEGLAREK (13 lat), Wieruszowski Dom Kultury w Wieruszowie

Wyróżnienie
ЕЛЕНА БЛИЗНЕЦ (12 lat), Reczyca (Białoruś)


Kategoria 14-16 lat

Złoty Aplauz
RICHARD ISTEL (14 lat), Andreas Lehmann (Niemcy)

Srebrny Aplauz
DUET: JAGODA i KAROLINA (15,16 lat), Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

Brązowy Aplauz
LIDIA VASYLKIV (16 lat), Dolinski Dom Kultury - Trostjanec (Ukraina)

Wyróżnienie
JULIA KOŁODZIEJCZYK (15 lat), Koniński Dom Kultury w Koninie


Kategoria: zespół wokalny do 12 lat

Złoty Aplauz
„BUZIAKI”, Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

Srebrny Aplauz
„KEBERIOKST - JUNIOR”, Centrum Młodzieży - Klajpeda (Litwa)

Brązowy Aplauz
„ABRAKADABRA”, Młodzieżowy Domu Kultury w Kutnie

Wyróżnienie
„FANTAZJA”, Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie


Kategoria: zespół wokalny 13-16 lat

Złoty Aplauz
„KEBERIOKST- SENIOR”, Centrum Młodzieży – Klajpeda (Litwa)

Srebrny Aplauz
MAŁA AVISTA, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Brązowy Aplauz
„LUZ”, Zespół Szkół nr 14 w Gdyni

Wyróżnienie
„RYTMOS”, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach

  

 

Aplauzy przyznane zespołom tanecznym

 


Kategoria: show dance art do 11 lat 

Złoty Aplauz
ЮНОСТЬ, Briańsk (Rosja)
choreografia „ВОЗДУШНЫЕ ШАРИКИ”

Srebrny Aplauz
RYTMIX KONIN 3A, Studio Tańca „RYTMIX” Wiesławy Wolnej w Koninie
choreografia „CZARNA OWIECZKA”

Brązowy Aplauzy
Cтудия Танца "ГЛОБУС", Centrum Pracy Pozaszkolnej – Sankt-Petersburg (Россия)
choreografia „ОБЫКНОВЕННОЕ ЧУДО”

Wyróżnienie
KLEKSIKI, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych "Kleks" w Staszowie
choreografia „W OKOWACH LODU”

Kategoria: show dance art. do 16 lat

Złoty Aplauz i Grand Prix
ЮНОСТЬ, Briańsk (Rosja)
choreografia „ФЕВРАЛЬ”

Srebrny Aplauz
FOX 2, Młodzieżowy Dom Kultury „Bielany” w Warszawie
choreografia „GDY OPADNIE KURTYNA”

Brązowy Aplauz
TRANS, Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Międzyrzeczu
choreografia „UTERUS”(LARWY)

Wyróżnienie
PECH I, Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
choreografia „NA DALEKIM WSCHODZIE”


Kategoria: taniec towarzyski do 16 lat

Brązowy Aplauz
JUNGA – Kibirkštėlės, Klaipėda (Lithuania, Litwa)
choreografia „SLOW WALTS”

Jury nie przyznało Aplauzów Złotego i Srebrnego oraz wyróżnienia.


Kategoria: etiuda art dance do 11 lat

Złoty Aplauz
MEGA-DANCE, Ungheni (Моłdowa)
choreografia „ЛЕТО”

Srebrny Aplauz
АЛЛЕГРО – I, Czerniowce (Ukraina)
choreografia „ЗИМНЯЯ РАПСОДИЯ”

Brązowy Aplauz
TRANS MINI, Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Międzyrzeczu
choreografia „TAŃCZĄCE NUTKI”

Wyróżnienie
AFERKA, Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
choreografia „TIME”


Kategoria: etiuda art dance do 16 lat

Złoty Aplauz
KOLOR JUNIORZY DELL'ARTE, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
choreografia „POGOŃ”

Srebrny Aplauz
RELIESE TEAM JUNIOR ONE OTWOCK, Uczniowski Klub Sportowy DUET w Otwocku
choreografia „KLUCZ DO MOJEGO UMYSŁU”

Brązowy Aplauz
ALUZJA , Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp.
choreografia „TITINA”

Wyróżnienie
TRANS, Stowarzyszenie Przyjaciół i Zespołu Tanecznego „TRANS” w Międzyrzeczu
choreografia „BYĆ PO TAMTEJ STRONIE PŁOTU”


Kategoria: disco dance, disco freestyle do 11 lat

Złoty Aplauz
SHOCK DANCE Kids, Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
choreografia „FEEL THIS MOMENT”

Srebrny Aplauz
FUKS MINI I, Koniński Dom Kultury w Koninie
choreografia „KOSMICZNE WSPOMNIENIA”

Brązowy Aplauz
FORMACJA GAMA DZIECI, Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie
choreografia „ZATAŃCZMY RAZEM”


Kategoria: disco dance, disco freestyle do 16 lat

Złoty Aplauz
PECH I, Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
choreografia „SCREAM AND SHOT”

Srebrny Aplauz
SHOCK DANCE Juniors Team, Studio Tańca „Shock Dance” w Szczecinie
choreografia „JUMP”

Brązowy Aplauz
FUKS I, Koniński Dom Kultury w Koninie
choreografia „MEGA KOSMOS 2013”

Wyróżnienie
PARADISE , Dom Kultury w Karsinie
choreografia „BIRD DANCE”


Kategoria: street dance show do 11 lat

Złoty Aplauz
PARADISE , Dom Kultury w Karsinie
choreografia „ZWARIOWANA SZKOŁA”

Srebrny Aplauz
ATOM MINI, Uczniowski Klub Sportowy "HUBAL" w Białymstoku
choreografia „W ŚWIĘTA NA DACHU”

Brązowy Aplauz
AFERKA, Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
choreografia „DOBRY DJ”

Wyróżnienie
PECH MINI, Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu
choreografia „ROBOTOMANIA”


Kategoria street dance show do 16 lat

Złoty Aplauz
ATOM KIDS, Uczniowski Klub Sportowy "HUBAL" w Białymstoku
choreografia „BANGARANG”

Srebrny Aplauz
AFERA HIT, Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
choreografia „STAR WARS”

Brązowy Aplauz
PARADISE , Dom Kultury w Karsinie
choreografia „DZIEWCZYNY BOOMBOXA”


Kategoria: hip hop, locking, popping, house do 11 lat

Złoty Aplauz
AFERKA HICIORKI, Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
choreografia „CO JEST?”

Srebrny Aplauz
SZOK-DZIECI, Studio Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu Zdroju
choreografia „MUPPET SHOW”

Brązowy Aplauz
KOLOR DZIECI, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
choreografia „WATCH OUT!”

Wyróżnienie
VSDS BOUNCE, Klub Wojskowy w Kołobrzegu
choreografia „MAFIA Z PODWÓRKA”


Kategoria: hip hop, locking, popping, hause do 16 lat

Złoty Aplauz
KOLOR FRESH, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku
choreografia „BACK TO LIVE”

Srebrny Aplauz
KRUKSy, Studio Tańca „Spoko Family” Filipa Czeszyka w Zielonej Górze
choreografia „CHANGES”

Brązowy Aplauz
AFERA ON, Studio RAMPA DANCE w Poznaniu
choreografia „TIME TO GO”

Wyróżnienie
BUGS JUNIOR, Stowarzyszenie - Zielonogórski Klub Tańca Sportowego „BUGS” w Zielonej Górze
choreografia „GET DOWN – GIRLS”
 

 

                       GRATULUJEMY!!!

 

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI