Laureaci

Aktualności:


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


Kalendarz

« grudzień 2017 »
PnWŚCzPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

INFORMACJE Z LAT POPRZEDNICH. Prosimy laureatów o informacje o sukcesach. Wszyskich niewymienionych przepraszamy.

 

 

Marysia Sadowska - Światowy Festiwal Muzyki w Nagoi (Japonia) – 1989,
Marysia Sadowska - Światowy Festiwal Kultury w Sibeniku (Jugosławia) – 1990,
Marysia Sadowska i zespół „Tęcza” - Festiwal „Dziecięca Płyta” (Bułgaria) – 1991,
Katarzyna Liebchen i Lena Zuchniak – Międzynarodowa Gala Małych Piosenkarzy (Portugalia) – 1991,
                                                                                                          (Kasia i Lenka - Grand Prix)
Agnieszka Kowalczyk, Gabrysia Owsiak i Marysia Sadowska – Festiwal „Dziecięca Płyta” (Bułgaria) – 1992,
Grupa Taneczna „Fajt-Max” – Taneczne Mistrzostwa Anglii (W. Brytania) – 1992,
Paweł Dybek - Koncert Eurowizji Młodych Mistrzów Muzyki Klasycznej w Walencji (Hiszpania) – 1992,
Zespół „Chochliki” – „Saules Zakis” (Łotwa) – 1993,
Paweł Dybek - Koncert Eurowizji Młodych Mistrzów Muzyki Klasycznej w Budapeszcie (Węgry) – 1993,
Zespół „Pruszkowiacy” – Festiwal „Euromusica” w Sankt Petersburgu (Rosja) – 1994,
Agnieszka Kowalczyk i Monika Bociek – Festiwal „Błękitna Perła” w Rovinj (Chorwacja) – 1994,
Agnieszka Kowalczyk – Festiwal „Głosy bez granic” w Wenecji (Włochy) – 1995,
Alicja Bachleda-Curuś, Agnieszka Kowalczyk i Marek Nowak – „Magic song – Mały Orfeusz” w Słonecznym Brzegu (Bułgaria) – 1995,
Anna Sarnowska i Przemek Demianiuk – Mistrzostwa Europy w Tańcu (Słowenia) – 1995,
Alicja Bachleda-Curuś, Patrycja Markowska i Agnieszka Kowalczyk – Festiwal „Błękitna Perła” w Rovinj (Chorwacja) – 1995,
Trio góralskie braci Macieja, Szymona i Szczepana Gąsienica-Mracielników – Festiwal „Euromusica” (Portugalskie Azory) – 1995,
Zespół „Chochliki” – „Razem we wspólnej Europie” – Monachium (Niemcy) – 1995,
Alicja Bachleda-Curuś, Ewa Tamborska i Patrycja Markowska – „Saules Zakis” (Łotwa) – 1996,
Agnieszka Kowalczyk – „Malwy” Festiwal Piosenki ZAKR –1996,
Agnieszka Kowalczyk i Ewa Tamborska – Festiwal „Błękitna Perła” w Rovinj (Chorwacja) – 1996,
Alicja Bachleda-Curuś i „Tuchliki” – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Verdinote” (Włochy) – 1996,
Zespół „GAWĘDA” – Wymiana kulturalna - Tajpei (Tajwan) – 1996,
Dominika Franiak i Bartosz Fryszkowski – Festiwal „Błękitna Perła” w Rovinj (Chorwacja) – 1997,
Patrycja Markowska, Martyna Janiak Bartosz Fryszkowski i „Hand to Hand” – Festiwal Eurowizji „Albena” (Bułgaria) – 1997,
Zespół „Gawęda” – „Razem we Wspólnej Europie” – Monachium (Niemcy) – 1997,
Rewia Dziecięca „Sylaba” – „Saules Zakis” (Łotwa) – 1997,
Zuzanna Madejska i Alicja Janosz – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 1998,                                                                                                         (2 x Grand Prix)
Rewia Dziecieca „Sylaba” – Międzynarodowy Festiwal „Verdinote” – Battipaglia oraz Audiencja z okazji 20-tej Rocznicy Pontyfikatu Jana Pawła II – Rzym (Włochy) – 1998,
Rewia Dziecięca „Sylaba” – Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Słowiański Bazar” w Odessie (Ukraina) – 1998,
Zuzanna Madejska i Alicja Janosz – „Saules Zakis” (Łotwa) – 1999,
Joanna Dziarska i Marcin Łabno – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 1999,
Zuzanna Madejska i Magda Kempko – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Młode nadzieje” Radenci (Słowenia) – 2000,
Mariusz Szaban – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Discovery” w Warnie (Bułgaria) – 2001,
Mariusz Szaban – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Złoty Szlagier” (Białoruś) – 2001,
Magdalena Kempko i Paulina Kiełbik – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Rożaje” (Czarnogóra) – 2001,
Paulina Kiełbik i Adrianna Wenclewska – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2001,
Justyna Krzyczmanik – Międzynarodowy Festiwal Piosenki Litewskiej – Wilno (Litwa) – 2002,
Wanessa Kasprzyk i Dagmara Okrzyńska –Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2002,
Dominika Rydz i Kasper Zborowski – „Saules Zakis” (Łotwa) – 2002,
Dominika Rydz, Adrianna Wenclewska, Paulina Kiełbik i „Rytmix” – Festiwal „Uśmiechy Morza” Bałczik (Bułgaria) – 2002,
Jolanta Chołuj – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Discovery” w Warnie (Bułgaria) – 2003,
Katarzyna Żurawik i „RYTMIX” – Konkurs Eurowizji Dziecięcej w Kopenhadze (Dania) – 2003,
           http://www.youtube.com/watch?v=tssdHJKU2Fk
Marta Masłowska – Koncert Ludzi Dobrej Woli w Velehradzie (Czechy) – 2003,
Sebastian Plewiński i Jolanta Chołuj – „Słowiański Bazar w Witebsku” (Białoruś) – 2003,
Agata Stodolna i Katarzyna Mul – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2003,
Marta Masłowska – Miedzynarodowy Festiwal Piosenki „Universetalent” w Pradze (Czechy) – 2003,
Marina Łuczenko i Sebastian Plewiński – Festiwal „Golden Star” w Bukareszcie (Rumunia) – 2003,
Anna Szczęsna i „Sylaba” – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2004,
Marta Masłowska i Agata Stodolna – „Słowiański Bazar w Witebsku” (Białoruś) – 2004,
Marta Florek – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Discovery” w Warnie (Bułgaria) – 2004,
Zuzanna Madejska – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Głosy Azji” w Ałmaty (Kazachstan) – 2004,
Eliza Szyłow, Katarzyna Hołyńska, Sebastian Plewiński i „Buziaki” -Wesprem (Węgry) 2004,
Agata Załuska – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Universetalent” w Pradze (Czechy) – 2004,
„KWADRO” Dominika Rydz,Weronika Bochat,Kamila Piątkowska,Anna Klamczyńska – Konkurs Eurowizji Dziecięcej w Lillehammer (Norw.) 2004,  
          http://www.youtube.com/watch?v=H-3DRhP__zQ
Sebastian Plewiński – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Głosy Azji” w Astanie (Kazachstan) – 2005,
Katarzyna Hołyńska i Julia Kopczyk – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2005,
Marta Florek – Międzynarodowy Festiwal Piosenki Litewskiej w Palandze (Litwa) – 2005,
Katarzyna Hołyńska i Anna Ozner – „Słowiański Bazar w Witebsku” (Białoruś) – 2005,
Sebastian Plewiński – Międzynarodowy Festiwal Piosenki “Discovery” w Warnie (Bułgaria) – 2005,
Katarzyna Miednik i Katrzyna Wilk – „Słowiański Bazar w Witebsku” (Białoruś) – 2006,
          http://pl.youtube.com/watch?v=uc8DAm6TzDs                           (Kasia Miednik - Grand Prix)
          http://pl.youtube.com/watch?v=aHURlu_DRBM                          (Kasia Miednik - próba)
Sebastian Plawiński - Festiwal Twórców Polskiej Piosenki - Września - 2006
          http://pl.youtube.com/watch?v=vlsMzy-l_uE                              (Sebastian Plewiński - Grand Prix)
Aleksandra Marszał – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Discovery” w Warnie (Bułgaria) –2006,
Marta Masłowska – Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Druselnikach (Litwa) – 2006,
Joanna Dolata – Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Kiszyniowie (Mołdowa) – 2006,
Marta Florek – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Universong” (Wyspy Kanaryjskie) – 2006, 
          http://pl.youtube.com/watch?v=_uCKCp0mEbA                         (Marta Florek - Grand Prix)
Agnieszka Konarska – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Discovery” w Warnie (Bułgaria) – 2007,
Agnieszka Konarska, Michał Gunerka - Festiwal Twórców Polskiej Piosenki - Września - 2007,
          http://pl.youtube.com/watch?v=L1ISmv4w4nQ                           (Agnieszka Konarska - Grand Prix)
          http://pl.youtube.com/watch?v=2ehiZkc7CVg                             (Michał Gunerka)
Sebastian Plewiński i Karolina Słabińska - „Słowiański Bazar w Witebsku” (Białoruś) 2007,
Karolina Słabińska i Eliza Szyłow – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Il Tralcio d’Oro” (Włochy) – 2007,
Julia Kopczyk i „Beciaki” – Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Tallinie (Estonia) – 2007,
Dominika Rydz - Międzynarodowy Festiwal Piosenki "TAŃCZĄCE EURYDYKI" - 2007
          http://pl.youtube.com/watch?v=WUaAKaoWN7A                      (Dominika Rydz - Grand Prix)
Katarzyna Miednik, Paulina Bylińska, Julia Jachimowicz, Barbara Masłowska, Marcin Ndzondzo, duet Magda Kosińska i Rafał Sekulak - Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Jurmali (Łotwa) – 2007,
Sebastian Plewiński – Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Pompejach (Włochy) – 2007,
Sebastian Plewiński – Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Kiszyniowie (Mołdowa) – 2007,
Julia Kopczyk – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Verdinote” (Włochy) – 2007,
Marina Łuczenko - Światowy Festiwal Piosenki "New Wave" Jurmala (Łotwa) - 2007,
          http://pl.youtube.com/watch?v=p8xksVO7SEI&feature=relatad   ("Kawa czy herbata" TVP1)
          http://pl.youtube.com/watch?v=_D-U7e8Ald4&feature=relatad     (Nagroda główna Ałły Pugaczowej 50 tys.USD)
          http://pl.youtube.com/watch?v=fmGjC-p_cXI&feature=related  
          http://pl.youtube.com/watch?v=2H3KWx7RWqM&feature=related
          http://pl.youtube.com/watch?v=sgXkzKYFoYQ&feature=related
          http://pl.youtube.com/watch?v=b83Nry4ipMw&feature=related
          http://pl.youtube.com/watch?v=xiiYgguOUoQ&feature=related 
Małgorzata Główka, "Świerszcze", "Jarzębinki" - Międzynarodowy Festiwal "Inter-show" Bielsko-Biała - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=DQMHatdaLXw                     (M.Główka - Grand Prix)
Julia Kopczyk - Międzynarodowy Festiwal Piosenki "NILFESTIWAL" Kair - 2008,
Małgorzata Główka - Międzynarodowy Festiwal "Złoty Mikrofon Radia JARD" Białystok - 2008,
Małgorzata Główka, Malwina Nowak, Wioletta Kaczmarczyk, Anna Grzegorzewska, "4-20", "Świerszcze" - Światowy Karnawał Młodzieży "Orfeusz w Italii" Wenecja (Włochy) - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=yvd0hOrLUN0                       (M.Główka)
Małgorzata Główka, duet Paulina Bylińsk i Magda Kosińska, Sebastian Plewiński, "Beciaki" - Międzynarodowy Festiwal "Muszelki Wigier" Suwałki - 2008,
Paulina Bylińska i Magda Kosińska - Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Discovery" w Warnie (Bułgaria) - 2008,
Dominika Rydz - Międzynarodowy Festiwal Piosenki "UNIVERSONG" (Wyspy Kanaryjskie) - 2008,
          http://pl.youtube.com/watch?v=HgZdKvKtvmQ&NR=1
Małgorzata Główka, "Rekin", "Świerszcze" - Festiwal "Uśmiechy Morza" - Bałczik (Bułgaria) - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=q6UCQO5p_e0                     (M.Główka)
Sebastian Plewiński, Katarzyna Rościńska, Agnieszka Konarska - "Międzynarodowy Festiwal Piosenki Rosyjskiej" Zielona Góra - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=QCu5W-abQuM                     (S.Plewiński)
Marta Florek i Aleksandra Betańska - "Słowiański Bazar w Witebsku" (Białoruś) - 2008,
Sebastian Plewiński, Karolina Rymkiewicz - Festiwal Twórców Piosenki Polskiej - Września  - 2008,
          http://pl.youtube.com/watch?v=2tEQE6Pz3hw&feature=related   (Sebastian Plewiński - Grand Prix)
          http://pl.youtube.com/watch?v=weED7Lz53Uk                           (Karolina Rymkiewicz)
Małgorzata Główka, "FART", Małgorzata Nakonieczna - Międzynar. Festiwal "Podlaska Nuta" Bielsk Podlaski - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=4iZUn02VV9M                       (M.Główka - Grand Prix)
          http://www.youtube.com/watch?v=VkdbX5EjnSk&feature=related  (KaEmPi - FART)
Małgorzata Nakonieczna, Małgorzata Główka, Sebastian Plewiński Old Jazz Meeting "Złota Tarka" Iława - 2008,
          http://www.youtube.com/watch?v=QVT5ztQpxd4                       (S.Plewiński)
          http://www.youtube.com/watch?v=c33jqHf9KPU                        (M.Główka)
          http://www.youtube.com/watch?v=QcAS-p9EMH8                     (M.Główka)
          http://www.youtube.com/watch?v=xh1BqW53ikU                       (S.Plewiński)
Małgorzata Główka, Malwina Nowak, Anna Buczkowska, Bartosz Kawałek, "MIM", "Bartek","Rytmos" Międzynarodowy Festiwal w Weszprem 2008,
          http://www.yputube.com/watch?v=x99Nbdc2wlg                         (M.Główka)
Aleksandera Betańska - Międzynarodowy Festiwal Piosenki Włoskiej "VERDINOTE" Battipaglia (Włochy) - 2008,
          http://www.filastrock.it/Video/Verdinote_2008/verdinote.html
Małgorzata Główka,Daria Kasperkiewicz, Aleksandra Betańska, Anna Buczkowska, Olga Fidrysiak, Katarzyna Laszkowska, Malwina Masternak - Festiwal "Tęczowe Piosenki" Jana Wojdaka - Kraków - 2008
          http://pl.youtube.com/watch?v=TyIfZk6KWFE                             (M.Główka - Grand Prix)
          http://pl.youtube.com/watch?v=U0zi0towlzU                               (D.Kasperkiewicz)
          http://pl.youtube.com/watch?v=llkAlq-nRQ0                              (A.Betańska)
          http://pl.youtube.com/watch?v=XbmsY1MHBvQ                    (A.Buczkowska)
          http://pl.youtube.com/watch?v=Yo3WRrtILyc                       (O.Fidrysiak)
          http://pl.youtube.com/watch?v=-Kh_MeydcDc                      (Katarzyna Laszkowska)     
          http://pl.youtube.com/watch?v=0TF5l_n9_lU&feature=channel       (Malwina Masternak)
Małgorzata Główka    , Dominika Kasprzycka, Daria Zawiałow, Małgorzata Priebe, Dorota Sztyler) 
IX Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia JARD" - Bialystok 2008
          http://pl.youtube.com/watch?v=E8CjCmAZlBw             (M.Główka - Grand Prix)
          http://www.itv.kielce.eu/pl/artykuly/pokaz/756
          http://pl.youtube.com/watch?v=e1EHeQb1ciw
          http://pl.youtube.com/watch?v=yiwJmJOQhzU
          http://pl.youtube.com/watch?v=eSxOtRsMT7U                           (Dominika Kasprzycka)
          http://pl.youtube.com/watch?v=HRzn82b-RYY                           (Daria Zawiałow)
          http://pl.youtube.com/watch?v=xtyPLWclK3Q                            (Małgorzata Priebe)
          http://pl.youtube.com/watch?v=eMANeC3cqHc                           (Dorota Sztyler)
Adrian Sujecki (Grand Prix) - Międzynarodowy Festiwal "INTER-SHOW" - Bielsko Biała
Małgorzata Główka - Międzynarodowy Festiwal "OKNO EUROPY" - Sankt Petersburg (Rosja) - 2009
          http://www.tvp.pl/tvp1/aktualnosci/wielki-sukces-16letniej-malgorzaty-glowki-w-sankt-petersburgu 
Olga Fidrysiak (Grand Prix) - X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Radia JARD" - Białystok 2009
Małgorzata Główka     (Grand Prix) - V Ogólnopolski Przegląd Piosenki "KRYSZTAŁOWA NUTA" - Lidzbark Warm. 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=q_udmyHhJA4&feature=channel 
          http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,6542242,Malgosia_wyspiewala__Krysztalowa_nute_.html 
Małgorzata Główka     (Grand Prix) - IX Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "MUSZELKI WIGIER" - Suwałki 2009
        http://www.youtube.com/watch?v=ZBkrePjTQoo 
Małgorzata Główka (Grand Prix) - II Miedzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Orfeusz w Italii" - Lido di Jesolo 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=Q4VnDLzSVRw
          http://www.youtube.com/watch?v=-qt-FfH2sPQ&feature=related 
Iga Kałążna (Grand Prix), Artur Caturian (Nagroda FUMY) - I Ogólnop.Fest.Pios.Dziec. i Młodz.- Zielona Góra 2009
Zespół FART (Grand Prix) - Ogólnopolski Festiwal "PODLASKA NUTA" - Bielsk Podlaski 2009
Justyna Panflewicz (Grand Prix) - Festiwal Piosenki lat 60.i 70. - Wyszków 2009
Aleksandra Betańska (Grand Prix) - Konkurs Piosenki "WYGRAJ SUKCES" - Tarnobrzeg 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=Bw4k8aVSOGs (film festiwalowy - cz.1)
          http://www.youtube.com/watch?v=7zn22bESyAI (film festiwalowy - cz.2)
          http://www.youtube.com/watch?v=JsP793IcNKE&feature=channel_page (film z Francji - nagrody Wygraj Sukces)
Olga Fidrysiak (Grand Prix) - Międzynarodowy Festiwal Sztuki "Uśmiechy Morza" Bałczik 2009
Małgorzata Główka (Platynowa Płyta i II miejsce) - Międzynarodowy Festiwal "UNIVERSONG" -Teneryfa 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=Nt0FqBsiWmA
Agnieszka Konarska (Złoty Samowar), Małgorzata Główka (Srebrny Samowar), "Sabine&Emils" (Brązowy Samowar) -
          http://www.youtube.com/watch?v=7JBk_FEzNwc&feature=channel_page
Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra 2009
        http://www.youtube.com/watch?v=pvJ_jGvsTD0                                     (Agnieszka Konarska)                         
          http://www.youtube.com/watch?v=1gz-4nA4S4A&feature=channel_page (Małgorzata Główka    )
          http://www.youtube.com/watch?v=2F4hERwtYAc&feature=channel         (Sabine&Emils - Łotwa)
V Ogólnopolski Konkurs Piosenki im. Krzysztofa Klenczona - Szczytno 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=ho4uod-98_4&feature=related             (Małgorzata Główka     - I miejsce)
          http://www.youtube.com/watch?v=jS_mC-XH5SU&feature=related           (Joanna Krawczyk - II miejsce)
          http://www.youtube.com/watch?v=gCV8qz9Qn0s&feature=related           (Kamil Berk - III miejsce)
Małgorzata Główka     (Grand Prix) - Międzynarodowy Festiwal "Węgierskie Zabawy" - Budapeszt 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=-tQGyujgXqE
Olga Fidrysiak (Grand Prix) - X Festiwal "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" - Kraków 2009
          http://www.youtube.com/watch?v=yZSQ6-PCFv8&feature=channel (Olga Fidrysiak)
       http://www.youtube.com/watch?v=_PDlPqJJGuk&feature=channel   (Gabrysia Maj)
         http://www.youtube.com/watch?v=GZDTwM8hDxc&feature=channel (Aleksandra Smerachanskaya)
         http://www.youtube.com/watch?v=VPEYcoFXIS4&feature=channel (Jacek Uchański)
         http://www.youtube.com/watch?v=FYmubf1f_1U&feature=channel (Klaudia Drożdżyk)
         http://www.youtube.com/watch?v=liU7j_lmPwU&feature=channel (Filip Rychcik)
Borys Bylicki (Grand Prix) - VIII Festiwal Piosenki i Tańca "INTER-SHOW 2010" - Nowy Targ
         http://www.youtube.com/watch?v=KPoU2D_4AHs
Sylwia Tarasiuk (Grand Prix) - XII Międzynarodowy Festiwal "SUPER MIKROFON RADIA JARD 2010" - Białystok
Aleksandra Oberda (Grand Prix) - XI Ogólnopolski Konkurs "DEBIUTY LUBLIN 2010"
Aleksandra Betańska - Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Sankt Petersburg (Rosja) 2010
X Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "MUSZELKI WIGIER - 2010"
         Martyna Jaskulska z Biskupca (Grand Prix wokalne), 
         KONTRAST z Suwałk (Grad Prix taneczne)
II Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "FUMA 2010" - Zielona Góra
         Emilia Hamerlik z Bielawy (Grand Prix),
         Anna Buczkowska z Katowic (FUMA)
XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60-70 - "WYSZKÓW 2010"
         Małgorzata Główka      (Super Grand Prix)
         Agnieszka Konarska  (Grand Prix)
XIII Festiwal Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży "WESOŁA PIĘCIOLINIA 2010" Ostrów Wlkp
         Klaudia Drożdżyk i Sandra Brucheiser  (Grand Prix) 
Michał Babiarz (Grand Prix) - Ogólnopolski Festiwal Piosenek Seweryna Krajewskiego "BRZEZINY 2010"
Aleksandra Betańska - Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Małe Gwiazdeczki - Petersburg 2010"
          http://www.youtube.com/watch?v=l1CQ_DQbBfo 
Monika Kruszyńska (I miejsce) - Międzynarodowy Festiwal "Węgierskie zabawy" - Budapeszt (Węgry) 2010
Klaudia Drożdżyk (Grand Prix) - XI Festiwal "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" - Kraków 2010
          http://www.youtube.com/watch?v=2uHz8ABUHjQ 
Malwina Nowak (Grand Prix) - Międzynarodowy Festiwal "SZANSA" - Kopenhaga (Dania) 2010
Eliza Szyłow (I miejsce) - Międzynarodowy Festiwal "SZANSA" - Kopenhaga (Dania) 2011
Sandra Mika (Grand Prix) - XII Festiwal "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka - Kraków 2011
Julia Trojanowska (Grand Prix) - XIV Festiwal Twórczości  Muzycznej "WESOŁA PIĘCIOLINIA 2011" Ostrów Wlkp
Milena Kruszyńska (Grand Prix) - VIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej "NUTKA POLIGLOTKA 2011"
Marta Malinowska (Złoty Flecik) - XIII Festiwal Koledy i Pastorałki Współczesnej  "KANTYCZKA 2012" Bielsk Podlaski 
Marta Tarnowska, Klaudia Kowalik, Hubert Bąk, Julia Trojanowska, Anastasja Czepkaja, Maja Markowska - I miejsca na XVI Międzynarodowym Festiwalu "Super Mikrofon Radia JARD 2012"
Zespół "Kleks" z Siemianowic Śl. (Grand Prix) - "Orfeusz w Italii" Lido di Jesolo 2012
Zespół "Soul Hunters Gospel Choir" z Katowic (Grand Prix) - "My XXI wiek" Słoneczny Brzeg 2012
Julia Trojanowska z Parczewa (I m.) - Festiwal "Tra-la-la" Bitola (Macedonia) 2012 http://www.youtube.com/watch?v=RyjGscVbM6k&feature=player_detailpage
Zespół wokalny "kFARTet" z Bielska Podlaskiego (Grand Prix) - "Muszelki Wigier" Suwałki 2012
http://www.youtube.com/watch?v=bdmIiSk0eCM&feature=player_detailpage
Liliana Smółka (Grand Prix) - Festiwal Piosenki "WESOŁA PIĘCIOLINIA" Ostrów Wlkp 2012
Małgorzata Główka (Grand Prix) - Festiwal Piosenki im.Henryka Morysa - Kielce 2012
Agata Żelazowska (Grand Prix) - XIII Festiwal Piosenek J.Wojdaka - Nowa Huta 2012

Agata Ewa Mociak (I m-ce)MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI "SZANSA 2012" w Kopenhadze (DK)

Agata Ewa Mociak (I m-ce) IX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej „NUTKA POLIGLOTKA 2012”

NUTKA POLIGLOTKA - wyniki

 

XIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2017
 

 

 

Protokół przyznania nagród w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 

Jury w składzie: 
Krystyna Piotrowska, Katarzyna Michalska, Aleksander Pałac, Michał Sołtan, Jerzy Ostrowski i Rafał Podraza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 
Wyróżnienie Specjalne dla najmłodszego uczestnika XIV Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 
-Natalia Kubiś – Mroszczyk - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii 7-9 lat jez. angielski: 
I miejsce – Antoni Marzec - Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie 
II miejsce – Paweł Szymański - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim 
W kategorii inny język nagród nie przyznano. 
W kategorii 10-12 lat jęz. angielski: 
I miejsce – Gabriela Borys - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
I miejsce – Oliwia Kopiec – PSP nr 7 w Radomsku 
II miejsce - Amelia Kurantowicz- Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy 
III miejsce – Natalia Wawrzyńczyk – Yamaha Szkoła Muzyczna w Lublinie 
Wyróżnienie 
Otylia Imiołek - WCK filia Radość w Warszawie 
Aleksandra Tudek - Best Vocal Studio w Garwolinie 
Zuzanna Polańska - MŁodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
W kategorii 10-12 inny język; 
I miejsce – Nela Zawadzka - Studio Doskonalenia Głosu Voice and More w Węgrowie 
II miejsce – Daria Domitrz - Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

W kategorii 13-15 lat jęz. angielski 
I miejsce – Gabriela Nawój - Pałac Młodzieży w Tarnowie 
I miejsce – Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP w Ciechanowie 
II miejsce – Julia Jarząbek - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu 
III miejsce – Julia Chmielarska - Społeczna Szkoła im.24 Pułku Ułanów w Kraśniku 
Wyróżnienia – 
Karolina Wójtowicz - Akademia Wokalna Ewy Dani w Warszawie 
Maya Wasserman z Warszawy 
Dominika Popek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Mateusz Kawalec - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciechanowcu (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu) 
Alicja Armata - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
W kategorii 13-15 lat inny język: 
I miejsce – Julia Dudek - Starachowickie Centrum Kultury 
II miejsce – Łukasz Piekarzewski – Klub Kultury Gocław – filia Centrum Promocji Kultury w Warszawie 
III miejsce - Alicja Sporek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – Magdalena Palinka - Biłgorajskie Centrum Kultury 
W kategorii 16-20 lat jęz. angielski 
I miejsce – Aleksander Podleś - I Społeczne Ognisko Muzyczne im. Aleksandra Kulikowskiego w Warszawie

II miejsce – Oliwia Skóra z Rzeszowa 
III miejsce – Aleksandra Kozubal - Regionalne Centrum kultur Pogranicza w Krośnie 
Wyróżnienie – Aleksandra Idkowska z Poznania

W kategorii 16-20 inny język: 
I miejsce - Julia Zarzecka - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie 
II miejsce – Natalia Kucharska - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 
III miejsce – Natalia Ciecierska - I Społecznie Liceum Ogólnokształcące Im. Hetmana Jana Tarnowskiego W Tarnobrzegu 
W kategorii powyżej 20 
Wyróżnienie: 
Barbara Kąkol - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
Jakub Kołcz - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii zespoły: 
I miejsce – GRANDA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
II miejsce – AJKI - Studio Piosenki Ajki w Ciechocinku 
III miejsce – Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
Wyróżnienie specjalne - Belcanto z Legionowskiego Uniwersytetu III-go Wieku 
Nagroda specjalna za wykonanie w jęz. niemieckim – 
Gabriela Borys i Zuzanna Polańska - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „NUTKA PILOGLOTKA” 2017 
zdobyła 
Agata Ewa Mociak

Na oryginale podpisy jurorów

 

Organizator: 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość  ul. Planetowa 36, 04-830 Warszawa

tel.  22 615-73-28  www.wck-wawer.pl 

e-mail: radosc@wck-wawer.pl, poliglotka@wck-wawer.pl


Cele przeglądu:

• Prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych;

• Ocena umiejętności posługiwania się językami obcymi podczas wykonywania utworów wokalnych;

• Wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej; 

GRAND PRIX dla Polski w Gruzji !!!

GRAND PRIX i pierwsze miejsca dla Polski !!!
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI "F & F" "Festiwal Fazisi" 2017 - Poti GRUZJA
 
Wyniki uczestników z Polski MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUKI "F & F" "Festiwal Fazisi" 2017 - Poti GRUZJA
W Festiwalu brali udział wykonawcy z: Azerbejdżanu, Izraela, Łotwy, Bułgarii, Rosji, Kazachstanu, Gruzji oraz Polski.
 
WOKAL:
GRAND PRIX - WIKTORIA PRAJZNER
 
1 miejsca -
Maria Prajzner (9 lat)
Wiktoria Janiak (10 lat)
Gabriela Grzyb (11 lat)
Oliwia Łukomska (12 lat)
Maria Kupczyk (13 lat)
Mają Kupczyk (14 lat)
Nikola Bielecka (15 lat)
Julia Banasiak (16 lat)
Konrad Biały (17lat)
Wszyscy soliści ze Studia Wokalnego "ART MUSICA" z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY z OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO
 
TANIEC:
 
1 miejsce - ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "ŚWIERSZCZE" Z TRZEMESZNA

ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI