MAGIA ITALIANA - Rimini (I)

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...


XIMiędzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci Młodzieży

"MAGIA ITALIANA 2015"

24.06-01.07.2015, Rimini (Włochy)

 

 

 

 

Laureaci z Polski oraz zdobywcy Grand Prix XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk "Magia Italiana"2015! Rimini-Wenecja (I)

 

WOKAL

 

Grand Prix: Pop Grupa "Juras Akmientin"- Łotwa

 

I Kategoria:

II miejsce - Hanna Masłocha - Łódź
III miejsce - Maja Sandkiewicz -Głogów

 

II Kategoria:
II miejsce - Julia Dudek - Starachowice
II miejsce - Julia Nykis - Łódź
III miejsce - Julia Wojtalik - Łódź
specjalne wyróżnienie - Patrycja Łukasik - Łódź

 

III Kategoria:
I miejsce - Karolina Gryka - Głogów
I miejsce - Karolina Rakowska - Starachowice
II miejsce - Martyna Rokaszewicz - Głogów
II miejsce - Kaja Urban - Głogów
II miejsce - Joanna Gay - Głogów
III miejsce - Aleksandra Mioduszewska - Głogów

 

IV Kategoria
II miejsce - Kasia Gęborek - Starachowice

 

Zespoły Wokalne

I miejsce - "Czary Mary" - Kutno

 

TANIEC

 

Kategoria-Taniec Solo

 

I kategoria:
I miejsce - Kaja Stawikowska - "Ad-Astra" - Łódź
specjalne wyróżnienie - Patrycja Swaczyna - "Pędziwiatry" - Łódź

 

II Kategoria:
I miejsce - Monika Turkowska - "Ad-Astra" - Łódź
II miejsce - Wiktoria Zagorowska - "Ad-Astra" - Łódź

 

Zespoły Taneczne:

 

kat.Taniec standardowy:
I miejsce - "Ego Junior" - Żywiec

 

kat.Taniec współczesny:
I miejsce - "Mak" - Zabrze
II miejsce - "Ad-Astra" - Łódź

 

kat.Inne formy tańca:
II miejsce - "Pędziwiatry1" - Łódź
III miejsce - "Pędziwiatry2" - Łódź
specjalne wyróżnienie - "Pędziwiatry Mini" - Łódź

 

Grand Prix
Grupa "SUN" Kazachstan

 

W Festiwalu uczestniczyli wykonawcy z : Kazachstanu, Bułgarii, Niemiec, Rumunii, Łotwy, Włoch i Polski.

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI