MUSZELKI WIGIER Suwałki

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

W sobotę 16 czerwca zakończył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier 2012.

 

GRAND PRIX FESTIWALU w kategorii ŚPIEW otrzymał zespół kFARTet z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

Nagrody otrzymali również:

W kategorii do 11 lat – SOLIŚCI

I Miejsce – Złota Muszelka Wigier – Hubert Bąk z Domu Kultury w Małogoszczy (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Natalia Radzajewska z Centrum Artystycznego Elizy Sacharczuk w Białymstoku (nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce – Srebrna Muszelka Wigier - Agata Ewa Mociak z Centrum Artystycznego Elizy Sacharczuk w Białymstoku (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Monika Bogdanowicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Suwałkach

W kategorii 12-16 lat - SOLIŚCI

I Miejsce Złota Muszelka Wigier – Małgorzata Priebe z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

I Miejsce Złota Muszelka Wigier – Julia Trojanowska ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Lublinie (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Karolina Karpiej z Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Marysia Majewska ze Szkoły Podstawowej Nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Olga Waluś ze Studia Piosenki „BECIAKI” w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Emilia Konopko z Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki w Suwałkach

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Egle Hokushaite z Litwy

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Aleksandra Pełszyńska ze Studia Piosenki „BECIAKI” w Suwałkach

W kategorii 17-25 lat – SOLIŚCI

I Miejsce Złota Muszelka Wigier – Monika Mioduszewska z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

I Miejsce Złota Muszelka Wigier – Gabriele Mantuškaite z Litwy (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Klaudia Drożdżyk ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Lublinie (nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Gita Ceilerte z Łotwy (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Marta Malinowska z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Damian Żebrowski z Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Kacper Andrzejewski z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Piotr Bolesta z Bielskiego Domu Kultury W Bielsku Podlaskim

W kategorii 12-16 lat – ZESPOŁY

I Miejsce Złota Muszelka Wigier – „ONA I MY” z Młodzieżowego Domu Kultury w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – „BECIAKI” ze Studia Piosenki „BECIAKI” w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – „KarOla” ze Studia Piosenki „BECIAKI” w Suwałkach

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – „AD HOC” z Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki w Suwałkach

W kategorii 17-25 lat – ZESPOŁY

I Miejsce złota Muszelka Wigier – „FART” z Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – „THE SECRETZ” z Łotwy (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Kalina Marchewka i Damian Żebrowski z Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II Miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Olga Fidrysiak i Kacper Andrzejewski z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III Miejsce Brązowa Muszelka Wigier – Beatrice Janulynaite i Rimantautas Balevicius – Alytus, Litwa

W kategorii TANIEC GRAND PRIX FESTIWALU przyznano zespołowi ludowemu RADOŚĆ z Doniecka na Ukrainie (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

Pozostałe nagrody otrzymali:

W kategorii HIP-HOP - do 11 lat

III miejsce Brązowa Muszelka Wigier – zespół DANCE ZONE ze Studia Tańca DANCE ZONE w Suwałkach (Nagroda Dyrektora Festiwalu)

W kategorii HIP-HOP – 12-16 lat

III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – zespół DANCE ZONE SQUAD z układem „Chłopaki nie płaczą” ze Studia Tańca DANCE ZONE w Suwałkach

W kategorii HIP-HOP – 17-25 lat

I miejsce – Złota Muszelka Wigier – zespół DOTYK z Regionalnego Ośrodka Kultury i Sztuki w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – DANCE ZONE SQUAD ze Studia Tańca DANCE ZONE w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

W kategorii MAŻORETKI, CHEERLEADERKI – do 11 lat

II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – zespół FLEKSIK z Młodzieżowego Domu Kultury w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

W kategorii MAŻORETKI, CHEERLEADERKI – 12-16 lat

II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – zespół FLEX z Młodzieżowego Domu Kultury w Suwałkach (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

W kategorii INNE PROPOZYCJE TANECZNE – do 11 lat

I miejsce – Złota Muszelka Wigier – zespół MALWINA z Kaliningradu (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – zespół CHICHOT w układzie „Piraci” ze Szkoły Tańca BAJKA z Augustowa (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III miejsce – brązowa Muszelka Wigier – zespół MIKROKLIMAT z Gminnego Ośrodka Kultury z Goniądza

W kategorii INNE PROPOZYCJE TANECZNE – 12-16 lat

I miejsce – Złota Muszelka Wigier – zespół RADOŚĆ z Doniecka (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – zespół SKANDAL z Augustowskich Placówek Kultury (Nagroda Prezydenta Miasta Suwałk)

III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – zespół GEST z Kętrzyńskiego Centrum Kultury

W kategorii INNE PROPOZYCJE TANECZNE – 17-25 lat

III miejsce Brązowa Muszelka Wigier – zespół DANCE ZONE TEAM ze Studia Tańca DANCE ZONE w Suwałkach (Nagroda Dyrektora Festiwalu)

W kategorii TANIEC LUDOWY – 12-16 lat

III miejsce brązowa Muszelka Wigier – zespół Tańca Ludowego BYSTRY z Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie (Nagroda Dyrektora Festiwalu)

 

 




"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia