XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER 2014

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier" 2014.

Suwałki; 29.05-01.06.2014r.

www.muszelkiwigier.pl

 

Wyniki XIV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier":

"PIOSENKA"

W kategorii do 11 lat

1. SOLIŚCI
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Martyna Zygadło (Częstochowa)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Kuba Walendykiewicz (Suwałki)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Sebastian Walento (Suwałki)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Aleksandra Czaplicka (Grajewo)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Amelia Omiljanowicz (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Valeria Utkina (Kaliningrad)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Meda Mazliokaite (Panevezys)
Wyróżnienia:
Patrycja Gołąbiowska (Białystok)
Gabriela Łazarska (Suwałki)
Ema Vaitekunaite (Wilno)
Paula Minkiewicz (Suwałki)

2. DUETY
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Karolina Bielecka i Karolina Łukowska (Suwałki)

W kategorii 12-16 lat

1. SOLIŚCI
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Wiktoria Tracz (nowy Sącz)
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Beatrice Jevdokimovaite (Panevezys)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Natalia Straszyńska (Suwałki)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Martyna Kaleta (Nowy Sącz)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Joanna Bełza (Samborowo)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Egle Hokusaite (Panevezys)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Aleksandra Czarzasta (Chorzele)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Jekaterina Sagałowa (Kaliningrad)
Wyróżnienia:
Liepa Grubinskaite (Panevezys)
Julia Nykiś (Ksawerów)

2. ZESPOŁY
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – HEY! (Wilno)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Świetlik (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Iskierka (Samborowo)

3. DUETY
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Paulina Różyńska, Martyna Wasilewska (Suwałki)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Julia Jachimowicz, Sylwia Berus (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Martyna Fedoroviciute, Deimante Paskeviciute (Wilno)

W kategorii 17-25 lat

1. SOLIŚCI
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Katarzyna Laszkowska (Suwałki)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Ieva Gudaneca (Bauska – Łotwa)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Ewelina Kisiel (Łodź)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Karolina Słabińska (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Mateusz Nasiadka (Wyszków)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Klaudia Czaplicka (Chorzele)
Wyróżnienia:
Katarzyna Szczesiul (Białystok)
Patrycja Maciejewska (Suwałki)
Liga Mijune (Bauska – Łotwa)
Anna Szutkiewicz (Białystok)
Magdalena Romanowska (Suwałki)

2. ZESPOŁY
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Beciaki (Suwałki)

3. DUETY:
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Olga Fidrysiak, Ewelina Ksiel (Łódź)
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Emilia Konopko, Emilia Brzozowska
II miejsce – Srebrna Muszelka Wigier – Brica Sniedze, Liga Mijune (Bauska – Łotwa)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Karolina Słabińska, Magdalena Romanowska (Suwałki)

GRAND PRIX – Olga Fidrysiak (Łodź)

"TANIEC"

TANIEC LUDOWY

Zespoły w kategorii 17 -25 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – nie przyznano
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – nie przyznano

Zespoły w kategorii 12-16 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół Karuzela (Kaliningrad)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół wokalno – taneczny Kropelka (Katowice – Bogucice)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Zespół Ruta (Alytus)

Zespoły w kategorii do 11 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół taneczny Ruta (Alytus)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – nie przyznano
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – nie przyznano

KATEGORIA SOLO/DUO

HIP-HOP
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – nie przyznano
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Natalia Szczesna
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Duet: Ania Mielziuk i Żaneta Stefanowicz

INNE PROPOZYCJE TANECZNE

W kategorii do 11 lat i 12-16 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Indre Surdokaite (Alytus)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Emilija Petruskaite (Alytus)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Monika Bogdanowicz (Suwałki)

W kategorii 17-25 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Henryka Karnickaite (Alytus)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Beata Kułakowska (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Duet: Wiktoria Przestrzelska i Beata Kułakowska (Suwałki)

HIP-HOP w kategorii do 11 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół Squadzik (Suwałki)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Fokus Crew (Augustów)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Zespół In Step (Augustów)

HIP-HOP w kategorii 12-16 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół Flame (Augustów)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Taka Sytuacja (Olecko)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Zespól City Dance (Olecko)

W kategorii 17-25 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespól Dotyk (Suwałki)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Squad (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Zespół You Know (Olecko)

MAŻORETKI, CHEERLEADERKI
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół Flex (Suwałki)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Fleksik (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – nie przyznano

INNE PROPOZYCJE TANECZNE do lat 11
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Grupa JUMP (Augustów)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Grupa Fokuzz (Ryga)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Grupa Faworit (Kaliningrad)

Wyróżnienie dyrektora festiwalu – Zespół Team IIII (Suwałki)

W kategorii 12-16 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Studio Tańca Vakare (Alytus)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Team II (Suwałki)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Grupa "7 kvadrata" (Ryga)

W kategorii 17-25 lat
I miejsce – Złota Muszelka Wigier – Zespół Team (Suwałki)
II miejsce Srebrna Muszelka Wigier – Zespół Tańca Współczesnego Brax II (Bydgoszcz)
III miejsce – Brązowa Muszelka Wigier – Zespól Flex (Suwałki)

GRAND PRIX – Teatr Tańca ARABESQUA II (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)