MY XXI WIEK-Bułgaria-Słoneczny Brzeg

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

  

 

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży

My – XXI wiek”
22.0829.08.2015
Słoneczny Brzeg (BG)

 

 

 

Wyniki XXIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży “My – XXI wiek” 22.08 – 29.08.2015 Słoneczny Brzeg (BG)

GRAND PRIX - AGATА BUCZKOWSKА POLAND IV grupa wiekowa
VOCAL GROUP "USMIVKI" - BULGARIA
ZESPÓŁ WOKALNY

I MIEJSCA
EMA YANCHEVA - BULGARIA I grupa wiekowa
NIKO - BULGARIA I grupa wiekowa
АLEKSANDRA CZAPLICKA - POLAND II grupa wiekowa
IVANA MUTSKOVA - BULGARIA II grupa wiekowa
JOANNA NAYDENOVA - BULGARIA III grupa wiekowa
BARTOSZ DRECZKO - POLAND III grupa wiekowa
JULITA BALCERZYK - POLAND IV grupa wiekowa
VERA BIRO DANCE CLUB “MEGA DANCE” - MOLDOVA TANIEC SOLO
MARTA ADAMKIEWICZ - POLAND - TANIEC SOLO
ALEXANDRA PETKOVA DANCE CLUB "OGLEDALO" VARNA - BULGARIA - TANIEC SOLO
JAZZ CLASS - IZRAEL - ZESPÓŁ WOKALNY
DAGA PALAVNICI - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
PIANO SONG - POLAND ZESPÓŁ WOKALNY
MUGURAȘ - MOLDOVA ZESPÓŁ TANECZNY
ŚWIERSZCZE III - POLAND ZESPÓŁ TANECZNY

II MIEJSCE
MARIA VANDEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
WERONIKA POŁOWNIAK - POLAND I-sza grupa wiekowa
DENITSA KINEVA - BULGARIA II grupa wiekowa
DOMINIK POŁOWNIAK - POLAND III grupa wiekowa
JUSTYNA GARCZAREK - POLAND III grupa wiekowa
WERONIKA JAŁOSZYŃSKA - POLAND III grupa wiekowa
VICTORIA DAMYANOVA - BULGARIA IV grupa wiekowa
ADRIANNA KREPSZTUL - POLAND IV grupa wiekowa
JAGODA JÓSIAK - POLAND TANIEC SOLO
PETYA YORDANOVA AND AIDAN MEHMED - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
DAGA TEEN - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
ŚWIERSZCZYKI - POLAND ZESPÓŁ TANECZNY

III MIEJSCE
ALEXANDRA SARIEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
DAYA VASILEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
AGATA DANIŁOWICZ - POLAND II grupa wiekowa
LILY RALEVA - BULGARIA II grupa wiekowa
MAJA GRADEK - POLAND III grupa wiekowa
MICHAŁ DOMAGAŁA - POLAND III grupa wiekowa
RADINA PENKOVA - BULGARIA III grupa wiekowa
AGATA GÓRECKA - POLAND IV grupa wiekowa
MARINA CIUBOTARU - MOLDOVA TANIEC SOLO
BETINA BONEVA - BULGARIA TANIEC SOLO


NAGRODY SPECJALNE
NIKOLETA YORDANOVA – ZŁOTY DEBIUT - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
JULIANA LAZAROVA - ARTYSTYCZNOŚĆ - BULGARIA - I-sza grupa wiekowa
WIKTORIA WASIAK - NAJLEPSZA INTERPRETACJA POLAND II grupa wiekowa
NIKOL- LILLIAN EDREVA - ODKRYCIE FESTIWALU - BULGARIA II grupa wiekowa
MARIA MUTAFOVA – NAJLEPSZE WYKONANIE HITU ŚWIATOWEGO - BULGARIA II grupa wiekowa
RADINA PENKOVA – NAGRODA PUBLICZNOŚCI - BULGARIA III grupa wiekowa
IVAYLO STOYANCHEV – NAJLEPSZY GŁOS - BULGARIA - III grupa wiekowa
MONICA METODIEVA – ODKRYCIE FESTIWALU - BULGARIA - III grupa wiekowa
PIANO SONG GIRLS - NAJLEPSZE WYKONANIE HITU ŚWIATOWEGO - POLAND - ZESPÓŁ WOKALNY
PIANO SONG SHALOM - NAJLEPSZA CHOREOGRAFIA POLAND ZESPÓŁ WOKALNY

 

 

 

 




SKOWRONECZEK - 2018

Wyniki: Jury XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej

SKOWRONECZEK – 2018

 

Jury w składzie: 

Przewodnicząca – Prof. Lidia Matynian – Akademia Muzyczna – Kraków

Małgorzata Bartas –Witan – Redaktor Polskiego Radia „Familijna Jedynka”–Warszawa

Krystyna Piotrowska – koordynator EUROFESTIWALI

Milenia Małecka-Rogal – Dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Jacek Cygan – muzyk i autor tekstu

Jerzy Petersburski – kompozytor i autor programów muzycznych dla dzieci

Paweł Moszumański – muzyk i kompozytor – Kraków

po przesłuchaniu w dniu 4 lipca 2018 roku w Nowym Sączu 74 uczestników finału przyznało w czterech kategoriach wiekowych następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I – dzieci urodzone po 1.01.2010 – 31.12. 2013

I nagroda – Pola Solarczyk – Kraków – „Gdy dzieci tańczą”

II nagroda – Wiktoria Bułhak – Biała Podlaska – „Biedroneczki”

Natalia Kubiś-Mroszczyk – Rzeszów – „Jestem Kotem”

III nagroda – Michał Sitek – Rzeszów – „Za mały”

Wyróżnienie: Katarzyna Wiktorowska – Nowy Sącz – „Hej Baco”

Liwia Stareńczak – Tarnów – „Jesteś mamą”

KATEGORIA II – dzieci urodzone po 1.01.2007 – 31.12. 2009

I nagroda – Krystian Gizicki – Nowy Sącz – „Budzik”

Nela Zawadzka – Węgrów – „Karnawał raz w życiu”

II nagroda – Natalia Grzejszczyk – Kielce – „Opowiadaj mi tak”

Edyta Limanówka – Nowy Targ – „Makiawel Cats”

III nagroda – Paweł Madzia – Nowy Sącz – Na morza dnie

Aleksandra Sieńkowska – Jasło – W moim ogródecku

Wyróżnienie: Oktawia Mazur – Bingen (Niemcy) – Na kuferku

Katarzyna Pel – Lwów (Ukraina) – Des pasito

Oliwia Niemczura – Rzeszów – „Kolorowy wiatr”

 

KATEGORIA III – dzieci urodzone po 1.01.2005 – 31.12. 2006

I nagroda – Dawid Wojnarowicz – Jasło: „Ukojenie”

II nagroda – Matylda Szklarska – Ostrowiec Świętokrzyski – Jakby z Louisem”

III nagroda – Hanna Solarczyk – Kraków: „Kolorowy wiatr”

Jakub Duda – Nowy Targ – „Eurydyki”

Zeng Hairui – Chiny – Big big

Wyróżnienie:

Zuzanna Leśniak – Nowy Sącz – Rytm i melodia

Urszula Mrowca-Kuscorz – Zakopane „Rytm i melodia”

 

KATEGORIA IV – dzieci urodzone po 1.01.2002 – 31.12. 2004

I nagroda – Karolina Szczurowska – Skrzydlna: „Kiedyś”

II nagroda – Marlena Mazgaj – Wola Skrzydlańska: „Matko Boska Częstochowska”

Huang Chenyu – Chiny – „Need you now”

III nagroda –Kinga Gurgul – Dębno – „Słudzy Pańscy chwalcie Pana”

Oliwia Ślipek – Nowy Sącz: „Obłoki marzeń”

Dominykas Vitkevicius – Troki (Litwa) – „Passenger – Let her go

 

Wyróżnienie: Tian Yizhou – Chiny – „Right her waiting”

Daria Zając – Szczecin: „Ale jestem”

Michał Liszczenko – Nietyszyn (Ukraina): My way

 

Przyznano również nagrodę główną Grand Prix

dla Aleksandry Kędra z Rzeszowa: „Śpiewam i gram”

 

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

Przewodniczącej Jury Pani Profesor Lidii Matynian oraz Pawła Moszumańskiego dla

Michała Liszczenko z Nietyszyna na Ukrainie

 

Nagroda Polskiego Radia Dzieciom dla: Poli Solarczyk z Krakowa za piosenkę „Gdy dzieci tańczą”

Nagroda redaktora Polskiego Radia „Familijnej Jedynki” Małgorzaty Bartas – Witan dla: Dawida Wojnarowicza z Jasła za piosenkę: „Ukojenie”

 

Nagrodę Dyrektora Festiwalu i Dyrektora Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu,

Milenii Małeckiej – Rogal dla Marty Justyne Vowk ze Lwowa: „Dwie piosenki”

oraz dla Elizy Waliłko z Tarnowa za piosenkę: „Owiecki”

 

Nagrodę założyciela festiwalu i dyrektora Wydawnictwa PROMYCZEK

– ks. Andrzeja Mulki dla Niny Kotarba za piosenkę: „Niepodległa, niepokorna”

 

Nagrody przyznało również jury dziecięce w składzie:

Barbara Witan, Paulina Boczarska, Amelka Małecka i Tadeusz Repetowski dla:

Kat I – Natalia Kubiś-Mroszczyk z Rzeszowa za piosenkę „Jestem kotem”

Kat II – Natalii Grzejszczyk z Kielc za piosenkę: „Opowiadaj mi tak”

Kat III –  Matyldy Szklarskiej z Ostrowca Świętokrzyskiego

za piosenkę: Jakby z Louisem”

Kat IV – Dominykas Vitkevicius z Troków (Litwa) za piosenkę: Pasenger – Let her go