MY XXI WIEK-Bułgaria-Słoneczny Brzeg

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

  

 

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży

My – XXI wiek”
22.0829.08.2015
Słoneczny Brzeg (BG)

 

 

 

Wyniki XXIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży “My – XXI wiek” 22.08 – 29.08.2015 Słoneczny Brzeg (BG)

GRAND PRIX - AGATА BUCZKOWSKА POLAND IV grupa wiekowa
VOCAL GROUP "USMIVKI" - BULGARIA
ZESPÓŁ WOKALNY

I MIEJSCA
EMA YANCHEVA - BULGARIA I grupa wiekowa
NIKO - BULGARIA I grupa wiekowa
АLEKSANDRA CZAPLICKA - POLAND II grupa wiekowa
IVANA MUTSKOVA - BULGARIA II grupa wiekowa
JOANNA NAYDENOVA - BULGARIA III grupa wiekowa
BARTOSZ DRECZKO - POLAND III grupa wiekowa
JULITA BALCERZYK - POLAND IV grupa wiekowa
VERA BIRO DANCE CLUB “MEGA DANCE” - MOLDOVA TANIEC SOLO
MARTA ADAMKIEWICZ - POLAND - TANIEC SOLO
ALEXANDRA PETKOVA DANCE CLUB "OGLEDALO" VARNA - BULGARIA - TANIEC SOLO
JAZZ CLASS - IZRAEL - ZESPÓŁ WOKALNY
DAGA PALAVNICI - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
PIANO SONG - POLAND ZESPÓŁ WOKALNY
MUGURAȘ - MOLDOVA ZESPÓŁ TANECZNY
ŚWIERSZCZE III - POLAND ZESPÓŁ TANECZNY

II MIEJSCE
MARIA VANDEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
WERONIKA POŁOWNIAK - POLAND I-sza grupa wiekowa
DENITSA KINEVA - BULGARIA II grupa wiekowa
DOMINIK POŁOWNIAK - POLAND III grupa wiekowa
JUSTYNA GARCZAREK - POLAND III grupa wiekowa
WERONIKA JAŁOSZYŃSKA - POLAND III grupa wiekowa
VICTORIA DAMYANOVA - BULGARIA IV grupa wiekowa
ADRIANNA KREPSZTUL - POLAND IV grupa wiekowa
JAGODA JÓSIAK - POLAND TANIEC SOLO
PETYA YORDANOVA AND AIDAN MEHMED - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
DAGA TEEN - BULGARIA ZESPÓŁ WOKALNY
ŚWIERSZCZYKI - POLAND ZESPÓŁ TANECZNY

III MIEJSCE
ALEXANDRA SARIEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
DAYA VASILEVA - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
AGATA DANIŁOWICZ - POLAND II grupa wiekowa
LILY RALEVA - BULGARIA II grupa wiekowa
MAJA GRADEK - POLAND III grupa wiekowa
MICHAŁ DOMAGAŁA - POLAND III grupa wiekowa
RADINA PENKOVA - BULGARIA III grupa wiekowa
AGATA GÓRECKA - POLAND IV grupa wiekowa
MARINA CIUBOTARU - MOLDOVA TANIEC SOLO
BETINA BONEVA - BULGARIA TANIEC SOLO


NAGRODY SPECJALNE
NIKOLETA YORDANOVA – ZŁOTY DEBIUT - BULGARIA I-sza grupa wiekowa
JULIANA LAZAROVA - ARTYSTYCZNOŚĆ - BULGARIA - I-sza grupa wiekowa
WIKTORIA WASIAK - NAJLEPSZA INTERPRETACJA POLAND II grupa wiekowa
NIKOL- LILLIAN EDREVA - ODKRYCIE FESTIWALU - BULGARIA II grupa wiekowa
MARIA MUTAFOVA – NAJLEPSZE WYKONANIE HITU ŚWIATOWEGO - BULGARIA II grupa wiekowa
RADINA PENKOVA – NAGRODA PUBLICZNOŚCI - BULGARIA III grupa wiekowa
IVAYLO STOYANCHEV – NAJLEPSZY GŁOS - BULGARIA - III grupa wiekowa
MONICA METODIEVA – ODKRYCIE FESTIWALU - BULGARIA - III grupa wiekowa
PIANO SONG GIRLS - NAJLEPSZE WYKONANIE HITU ŚWIATOWEGO - POLAND - ZESPÓŁ WOKALNY
PIANO SONG SHALOM - NAJLEPSZA CHOREOGRAFIA POLAND ZESPÓŁ WOKALNY

 

 

 

 




NUTKA POLIGLOTKA - wyniki

 

XIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2017
 

 

 

Protokół przyznania nagród w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 

Jury w składzie: 
Krystyna Piotrowska, Katarzyna Michalska, Aleksander Pałac, Michał Sołtan, Jerzy Ostrowski i Rafał Podraza przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: 
Wyróżnienie Specjalne dla najmłodszego uczestnika XIV Przeglądu Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2017 
-Natalia Kubiś – Mroszczyk - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii 7-9 lat jez. angielski: 
I miejsce – Antoni Marzec - Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie 
II miejsce – Paweł Szymański - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim 
W kategorii inny język nagród nie przyznano. 
W kategorii 10-12 lat jęz. angielski: 
I miejsce – Gabriela Borys - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
I miejsce – Oliwia Kopiec – PSP nr 7 w Radomsku 
II miejsce - Amelia Kurantowicz- Gminny Ośrodek Kultury w Rokietnicy 
III miejsce – Natalia Wawrzyńczyk – Yamaha Szkoła Muzyczna w Lublinie 
Wyróżnienie 
Otylia Imiołek - WCK filia Radość w Warszawie 
Aleksandra Tudek - Best Vocal Studio w Garwolinie 
Zuzanna Polańska - MŁodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
W kategorii 10-12 inny język; 
I miejsce – Nela Zawadzka - Studio Doskonalenia Głosu Voice and More w Węgrowie 
II miejsce – Daria Domitrz - Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

W kategorii 13-15 lat jęz. angielski 
I miejsce – Gabriela Nawój - Pałac Młodzieży w Tarnowie 
I miejsce – Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP w Ciechanowie 
II miejsce – Julia Jarząbek - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu 
III miejsce – Julia Chmielarska - Społeczna Szkoła im.24 Pułku Ułanów w Kraśniku 
Wyróżnienia – 
Karolina Wójtowicz - Akademia Wokalna Ewy Dani w Warszawie 
Maya Wasserman z Warszawy 
Dominika Popek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Mateusz Kawalec - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciechanowcu (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu) 
Alicja Armata - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
W kategorii 13-15 lat inny język: 
I miejsce – Julia Dudek - Starachowickie Centrum Kultury 
II miejsce – Łukasz Piekarzewski – Klub Kultury Gocław – filia Centrum Promocji Kultury w Warszawie 
III miejsce - Alicja Sporek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – Magdalena Palinka - Biłgorajskie Centrum Kultury 
W kategorii 16-20 lat jęz. angielski 
I miejsce – Aleksander Podleś - I Społeczne Ognisko Muzyczne im. Aleksandra Kulikowskiego w Warszawie

II miejsce – Oliwia Skóra z Rzeszowa 
III miejsce – Aleksandra Kozubal - Regionalne Centrum kultur Pogranicza w Krośnie 
Wyróżnienie – Aleksandra Idkowska z Poznania

W kategorii 16-20 inny język: 
I miejsce - Julia Zarzecka - XXI Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie 
II miejsce – Natalia Kucharska - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej 
III miejsce – Natalia Ciecierska - I Społecznie Liceum Ogólnokształcące Im. Hetmana Jana Tarnowskiego W Tarnobrzegu 
W kategorii powyżej 20 
Wyróżnienie: 
Barbara Kąkol - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
Jakub Kołcz - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie 
W kategorii zespoły: 
I miejsce – GRANDA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
II miejsce – AJKI - Studio Piosenki Ajki w Ciechocinku 
III miejsce – Wiktoria Cichewicz i Natalia Sikora - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni 
Wyróżnienie – ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego W Warszawie 
Wyróżnienie specjalne - Belcanto z Legionowskiego Uniwersytetu III-go Wieku 
Nagroda specjalna za wykonanie w jęz. niemieckim – 
Gabriela Borys i Zuzanna Polańska - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej „NUTKA PILOGLOTKA” 2017 
zdobyła 
Agata Ewa Mociak

Na oryginale podpisy jurorów

 

Organizator: 

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość  ul. Planetowa 36, 04-830 Warszawa

tel.  22 615-73-28  www.wck-wawer.pl 

e-mail: radosc@wck-wawer.pl, poliglotka@wck-wawer.pl


Cele przeglądu:

• Prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych;

• Ocena umiejętności posługiwania się językami obcymi podczas wykonywania utworów wokalnych;

• Wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej; 

GRAND PRIX dla Polski w Gruzji !!!

GRAND PRIX i pierwsze miejsca dla Polski !!!
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI "F & F" "Festiwal Fazisi" 2017 - Poti GRUZJA
 
Wyniki uczestników z Polski MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUKI "F & F" "Festiwal Fazisi" 2017 - Poti GRUZJA
W Festiwalu brali udział wykonawcy z: Azerbejdżanu, Izraela, Łotwy, Bułgarii, Rosji, Kazachstanu, Gruzji oraz Polski.
 
WOKAL:
GRAND PRIX - WIKTORIA PRAJZNER
 
1 miejsca -
Maria Prajzner (9 lat)
Wiktoria Janiak (10 lat)
Gabriela Grzyb (11 lat)
Oliwia Łukomska (12 lat)
Maria Kupczyk (13 lat)
Mają Kupczyk (14 lat)
Nikola Bielecka (15 lat)
Julia Banasiak (16 lat)
Konrad Biały (17lat)
Wszyscy soliści ze Studia Wokalnego "ART MUSICA" z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY z OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO
 
TANIEC:
 
1 miejsce - ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "ŚWIERSZCZE" Z TRZEMESZNA

ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI