Nominacje 2013

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

Nominacje na festiwale zagraniczne w 2013 roku otrzymali:

 

Wokaliści: 

Anna Loranty - Ostrowiec Świętokrzyski,

Weronika Połowniak - Dzierżoniów,

Wiktoria Tracz - Nowy Sącz,

Natalia Michalska - Tarnów,

Mateusz Turecki - Lublin,

Karolina Derwisz - Orzechówka,

Hubert Bąk - Łachów,

Wiktoria Oliwa - Kraków,

Zuzanna Elsayed - Ambroziak - Skierniewice,

Julia Janiszewska - Warszawa

Agata Ewa Mociak - Centrum  Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok

Aleksandra Dźwigała

Karolina Kompa - Warszawa

Natalia Rębek - Warszawa

Paulina Serwatka - Gmina Zakroczym

Paweł Ziółkowski - Nowodworski Ośrodek Kultury

Sylwia Inez Miklas - Bielański Ośrodek Kultury – Warszawa

Agata Żelazowska - Parczew

Marta Romańczuk - Warszawa

Gabrysia Ryglicka - Legnica
Klaudia Kowalik - Radom
Kuba Anusiewicz
Martyna Zygadło - Częstochowa
Klaudia Drożdżyk - Parczew
Weronika Gabryś - Ostrów Wielkopolski
Wiktoria Zdunek - Ostrów Wielkopolski
Agata Orzechowska - Ostrów Wielkopolski
Julia Banasiak - Ostrów Wielkopolski
Monika Kaczmarek - Ostrów Wielkopolski
Jagoda Junak - Ostrów Wielkopolski
Maja Gawłowska - Ostrów Wielkopolski
Lilianna Smółka - Ostrów Wielkopolski
Karolina Strabawa - Ostrów Wielkopolski
Julia Trojanowska - Parczew
Marcelina Trojanowska - Parczew
Weronika Połowniak - Dzierżoniów
Dominik Połowniak - Dzierżoniów
 
Studio Piosenki FART - Bielski Dom Kultury - Bielsk Podlaski

Zespoły wokalne:
Zespół wokalny "Triola" - Rabka Zdrój
Zespół Wokalny "Granda" - Kutno
Zespół Wokalny "Balbiny" - Malbork
Zespół Wokalny "Takt"

Zespoły taneczne:
Rewia Dziecięca "Sylaba" - Wyszków
Zespół Taneczny "Świerszcze" - Trzemeszno
Zespół Taneczny "Raz,2,3..." - Ostrów Wielkopolski
Zespół Taneczny "Dance Obsession" - Ostrów Wielkopolski
Zespół Taneczny "Spray" - Ostrów Wielkopolski
Akademia Tańca Jazzowego "senSDANCE" - Rzeszów
Zespół Taneczny "Balbinki" - Legnica
Zespół Taneczny "Bursztynki" - Malbork
Zespół Folklorystyczny "Kalina"
Zespół Taneczny "Gwiazda" - Ostrów Wielkopolski
Zespół Taneczny "Bartek" - Góra Kalwaria
Grupa Baletowa  - Dobrzeń Wielki
Zespół Tańca Współczesnego "Chorus" - Dobrzeń Wielki