XIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej Nutka Poliglotka 2016

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2016

                                               

I ETAP 11-14 listopada 2016
II ETAP 19-20 listopada 2016r.

 

Miejsce przeglądu:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel „BOSS” ul. Żwanowiecka  20,
Warszawa - Miedzeszyn
 
 

Protokół przyznania nagród w XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka” 2016

 

Jury w składzie :

Aleksander Pałac – kompozytor, redaktor muzyczny;

Aleksandra Nieśpielak – aktorka, wokalistka;

Krystyna Piotrowska – muzyk, kompozytor, pedagog;

Michał Sołtan – wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor;

Jerzy Ostrowski – kompozytor, aranżer, pedagog;

Zbigniew Leszczyński - Przedstawiciel powiatu Emsland (Dolna Saksonia, Niemcy),  pełnomocnik do spraw współpracy Polsko – Niemieckiej.

po przesłuchaniu 93 uczestników II etapu Przeglądu „Nutka Poliglotka” 2016 przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:



Grand Prix Martyna Zygadło



Kat 7 9 lat jęz. angielski:

I m – Maja Kałęka

II m – Edyta Limanówka

III m – Nela Zawadzka

Wyróżnienie – Zuzanna Szyper

 

7-9 lat inny język:

I m – Maja Młodzińska

II m – Milena Kulpa

III m – Paweł Szymański

 

10-12 lat jęz. angielski:

I m – Julia Chmielarska

II m – Oliwia Kopiec

II m –Zuzanna Lietz

III m – Julia Kurdziel

III m –Karolina Kordońska

III m – Otylia Imiołek

Wyróżnienie – Paula Biskup

- Amelia Bakalarz

- Aleksandra Sędzielewska

 

10- 12 lat inny język:

I m –Emilia Rycerz

I m – Monika Bogdanowicz

Wyróżnienie – Pola Skorek

 

13-15 lat jęz. angielski

I m – Zuzanna Jurkiewicz

II m – Julia Dudek

II m – Hubert Bąk

III m – Julia Jarząbek

III m – Patrycja Woźniak

Wyróżnienie – Gabriela Nawój

- Aleksandra Wysokińska

 

13-15 lat inny język:

I m – Martyna Kaleta

II m – Aleksandra Idkowska

III m – Matylda Pietrzykowska

 

16-19 lat jęz. angielski

II m – Katarzyna Sufczyńska

II m – Justyna Kakiet

III m - Inga Kucharska

Wyróżnienie – Julia Domańska

 

16-19 lat inny język:

I m – Agata Ewa Mociak

III m – Maria Leszczełowska

Wyróżnienie – Natalia Kucharska

 

20 lat i więcej jęz. angielski

I m – Paulina Serwatka

I m – Nina Larek

II – Monika Schaumkessel

 

20 lat i więcej inny język

II m – Ksenia Śliwa

III m – Paweł Ziółkowski

III m – Andrzej Płuciniczak

 

Zespoły jęz. angielski

I m – DECYBELE

II m – De Sound

III m – Andromeda

Wyróżnienie: Natalia Kucharska & Ewa Tłokońska

 

Zespoły inny język

I m – Maja Krakowiecka & Zofia Pietrzykowska

Wyróżnienie – Echo

Wyróżnienie specjalne –Belcanto

 

Nagroda specjalna za wykonanie w języku niemieckim

  • Aleksandra Rek

     

GRATULUJEMY !!!




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI