Nutka poliglotka

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...




Zapraszamy do zapoznania się z protokołem przesłuchań IX Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Europejskiej - Nutka Poliglotka 2012. Przegląd miał miejsce w dniach 24-25 listopada w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS w bardzo miłej oraz przyjaznej atmosferze. Poziom przesłuchań był naprawdę wysoki, a jury przyznało ponad 50 nagród. Poniżej przedstawiamy protokół z rozdania nagród.


PROTOKÓŁ z przyznania nagród
w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „NUTKA POLIGLOTKA 2012”





W dniu 24-25 listopada 2012 r. jury w składzie:



Krystyna Piotrowska - muzyk, kompozytor, pedagog

Anna Modrzejewska - lektor języków obcych, pedagog

Jerzy Ostrowski - pianista, kompozytor, aranżer, pedagog

Jagoda Wypyszyńska - lektor języków obcych, pedagog



po przesłuchaniu uczestników Przeglądu przyznało nagrody:


*A - piosenka wykonywana w języku angielskim




Kategoria Imię, nazwisko laureata Placówka Instruktor Miasto
GRAND PRIX Studio Piosenki FART Bielski Dom Kultury Justyna Porzezinska Bielsk Podlaski

Soliści: 7-9 lat
I miejsce Natalia Urlewicz Zgł. indywidualne Elżbieta Popławska Warszawa
II miejsce Julia Janiszewska Zgł. Indyw Zgł. Indyw Zgł. Indyw
III miejsce Maria Róża Nowak Społ, SP 12 Renata Struzik Wesoła
Wyróżnienie Sylwia Batóg Bonjuar la France Renata Hildebrand-Mączyńska Warszawa

Soliści: 10-12 lat
I miejsce A Gabriela Biesiakirska Bielańskie Centr, Eduk. Kulturalnej Mariola Strukowska Warszawa
I miejsce Agata Ewa Mociak Centr, Art. Elizy Sacharczuk Eliza Sacharczuk Białystok
II miejsce A Katarzyna Sufczyńska Społ. Og. Muz. im. A. Kulikowskiego Wanda Heering
Krzysztof Heering
Warszawa
II miejsce Marta Tłokińska Bielańskie Centr, Eduk. Kulturalnej Mariola Strukowska Warszawa
III miejsce A Karolina Jop Kanadyjska SP Katarzyna Boruta Warszawa
Wyróżnienie Milena Konarzewska SP 6 Anna Ćwiklińska Otwock

Soliści: 13-15 lat
I miejsce A Weronika Rostkowska Gim 119 Małgorzata Rostkowska Warszawa
I miejsce A Sylwia Inez Miklas Bielański Ośrodek Kultury Anna Adamiak Warszawa
I miejsce Aleksandra Kopeć Gimnazjum 1 Alicja Kabacińska Zakroczym
II miejsce A Paulina Kuropatwa Centrum Kultury Agnieszka Sztabik-Baran Błonie
II miejsce Małgorzata Priebe Bielski Dom Kultury Justyna Porzezińska Bielsk Podlaski
III miejsce A Karolina Kowalczyk Centrum Kultury Agnieszka Sztabik-Baran Błonie
III miejsce Marysia Jeż Zesp .Sz.-Gim Sylwia Jeż Wiązowna
Wyróżnienie A Martyna Smogór      
Wyróżnienie A Weronika Lipska Akademia Ewy Dani Ewa dani Sikocińska Warszawa
Wyróżnienie A Marta Piętka Zgł. Indyw. Anna Kocyła Warszawa
Wyróżnienie A Ewa Janiszewska Zgł. Indyw - Warszawa

Soliści: 16-19 lat
I miejsce A Marta Romańczuk IV LO Barbara Jasińska-Sroka Warszawa
I miejsce A Paulina Serwatka Gmina Zakroczym Alicja Kabacińska Zakroczym
II miejsce A Karolina Kompa Zgł indyw. - Warszawa
II miejsce A Natalia Rębek Zgł indyw. - Warszawa
II miejsce A Paweł Ziółkowski Nowodworski Ośrodek Kultury Alicja Kabacińska Nowy Dwór
II miejsce Katarzyna Zygier Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Czesław Woszczyk Otwock
III miejsce A Diana Ciecierska Tarnobrzeski Dom Kultury Anna Pintal Tarnobrzeg
III miejsce Kaja Paczuska Nowodworski Ośrodek Kultury Alicja Kabacińska Nowy Dwór
Wyróżnienie A Ozanka Jarczewska Zgł indyw. - Warszawa
Wyróżnienie
za wyraz artystyczny i piękną angielszczyznę
Kacper Wala Miejski Ośrodek Kultury Marek Pawłowicz Legionowo
Wyróżnienie A Marzena Tomczak Studio Piosenki KCK Remigiusz Kuźmiński Inowrocław
Wyróżnienie A Kacper Karaszewski MDK Katarzyna Tomala Barcin

Soliści: powyżej 19 lat
I miejsce A Agata Żelazowska   - Warszawa
Wyróżnienie A Aleksandra Pakieła Zgł indyw. - Warszawa
Wyróżnienie Katarzyna Purzycka Zgł indyw. - Warszawa
Wyróżnienie Karol Sikorski MDK Katarzyna Tomala Barcin

Zespoły
I miejsce Szkolny Zespół Wokalny Szkoła Podstawowa 112 Lena Gorzelak Warszawa
II miejsce nie przyznano - - -
III miejsce ANDROMEDA Szkoła Podstawowa 6 Anna Ćwiklińska Otwock
Wyróżnienie Zespół Szkolny SP 140 Zespól Szkół nr 120 Romana
Falińska -Czajka
Warszawa
Wyróżnienie M*A*T (Młodzi Adepci Twórczości) Bielańskie Centr, Eduk. Kulturalnej Mariola Strukowska Warszawa
Wyróżnienie
specjalne
BELCANTO Legionowski UTW Marek Pawłowicz Legionowo
Z wyrazami sympatii Da-da-da Gimnazjum 2 JolantaCiesielska-Pleban Błonie

Duety
I miejsce nie przyznano - - -
II miejsce Agata Waś – Zofia Motyczyńska Szkoła Podstawowa 112 Lena Gorzelak Warszawa
III miejsce Paulina Kostulska – Katarzyna Miętek Miejski Ośrodek Kultury Marek Pawłowicz Legionowo
Wyróżnienie Martyna Michalska –
Bartek Bełtowski
XXV LO Wanda Pietraszek, Wanda Starosz Warszawa






Wyróżnienia dodatkowe:



        1. Michalina Dudziej - Szkoła Podstawowa w Zakroczmiu

        1. Gabrysia Raczyńska - Bonjuar la France w Warszawie

        1. Marianna Gromadzka - Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku

        1. Artur Abgarowicz - Kanadyjska Szkoła Podstawowa w Warszawie
      1. Antonie Putresza - Szkoła Podstawowa nr 109 w Warszawie
      1. Zosia Dowiatt - Społeczne Ognisko Muzyczne im. A. Kulikowskiego w Warszawie

        1. Mateusz Eid - Gimnazjum 123 – Warszawa

        1. Cezary Uljasz - Gimnazjum 18 – Warszawa

        1. Karolina Król - DK Włochy - Okęcka Sala Widowiskowa – Warszawa
      1. Aleksandra Budzińska - P.Gim. w Wiązownie

        1. Justyna Skoczylas - Akademia Ewy Dani – Warszawa
      1. Karolina Waszkiewicz - XL LO w Warszawie

        1. Julia Nowikowska - IV LO w Warszawie
      1. Dorota Wróblewska - Studio Piosenki KCK Inowrocław

        1. Zuzanna Pietrzyk - Bielański Ośrodek Kultury - Warszawa
      1. Blanka Pieńkos - Państwowa Szkoła Muzyczna II st. w Warszawie


Zaproszenia do reprezentowania Polski na eurofestiwalach otrzymali:


        1. Julia Janiszewska - zgł .indywidualne - Warszawa

        1. Agata Ewa Mociak - Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
      1. Aleksandra Dźwigała -

      1. Karolina Kompa - zgł .indywidualne - Warszawa

        1. Natalia Rębek - zgł .indywidualne - Warszawa
      1. Paulina Serwatka - Gmina Zakroczym

      1. Paweł Ziółkowski - Nowodworski Ośrodek Kultury

      1. Sylwia Inez Miklas - Bielański Ośrodek Kultury – Warszawa
      1. Agata Żelazowska -

      1. Marta Romańczuk - IV LO - Warszawa
      1. Studio Piosenki FART - Bielski Dom Kultury

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Przeglądu

(zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu www.nutka-poliglotka.pl)







ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI