SUPER MIKROFON RADIA JARD - Białystok

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

Laureatami XVI Międzynarodowego Festiwalu "Super Mikrofon Radia Jard" w Białymstoku – zostali:

kategoria do 7 lat
I nagroda-Maja Markowska - "bezzębny blues"
II nagroda-Masza Łopacina - "och Sieriożka pro siady"
III nagroda-Svetlana Krasavina - "zabawa w wiry tańca"
IV nagroda-Maciej Radzajewski - "róża i jeż"


kategoria 8-10 lat
I nagroda-Anastasia Czepkaja - Moskwa (Rosja) - "there's the hero"
II nagroda-Alicja Sporek - Gdynia - "taka mała siostra"
III nagroda-Sofiya Astapiuk - Białoruś - "malinkaja fieja"
Wyróżnienia: Nastia Hilko, Paulina Różańska – Suwałki


kategoria 11-13 lat
I nagroda-Julia Trojanowska - Parczew - "Georgia on my mind"
I nagroda-Hubert Bąk-Małogoszcz - "i surrender"
II nagroda-Anna Zabawskaja - "Wasilkowyje niebo"
III nagroda-Ksenia Pereverdieva - "Cruella De Vill" Wyróżnienia: Karolina Kamińska, Julia Jachimowicz, Yurush Karyna, Kuba Anusiewicz, Michał Bojczuk


kategoria 14-16 lat
I nagroda-Klaudia Kowalik - "warwick avenue"
II nagroda-Marcelina Trojanowska - Parczew -"night and day"
II nagroda-Anna Szutkiewicz - Białystok - "summertime"
III nagroda-Paweł Dobrowolski - Kobierzyce - "this is a man's world"
Wyróżnienia: Emilia Konopko, Karolina Słabińska, Magdalena Romanowska, Kalina Bury, Daria Doroszewa, Paweł Dobrowolski

Soliści powyżej 16 lat
I nagroda-Marta Taranowska – Kobierzyce - „mówiłam żartem”
II nagroda-Lina Szeremet (UKRAINA) - „kryła”
II nagroda-Arkadiusz Kłusowski – Rzeszów - „tylko nie wiem”
III nagroda-Iryna Kulbeda – Brześć (UKRAINA) - „czowien”
III nagroda-Bogna Jaśkiewicz – Koszalin - „cabaret”
Wyróżnienia: Zuzanna Grzeżółka, Sylwia Łyko

Duety do lat 12
III nagroda-Kinga Pietruczuk i Kuba Anusiewicz – Warszawa - „ENE due"
Wyróżnienia: BUSLIKI, Paweł Pająk i Robert Okenczyc

Duety 13-16 lat
I nagroda-KarOla – Suwałki - „makiawel”
II nagroda-Agnieszka Faściszewska i Paweł Dobrowolski – Kobierzyce - „when I need you”
III nagroda-Diana Bhatt i Oscar Morgiante – Gdynia - „masz w sobie wiary”

Duety powyżej 16 lat
I nagroda-Agnieszka i Marta – Kobierzyce - „seksapil”
Wyróżnienia: JAZ (Jarosław Kula i Zuzanna Grzeżółka) oraz Agnieszka Proskura i Artur Proskura

Zespoły wokalne do lat 10
II nagroda-AKADEMIKI – Moskwa (ROSJA) - „the lazy song”
III nagroda-MINI DEMEX – Chełm - „serwus, panie Chief”

Zespoły wokalne 11-16 lat
I nagroda-BELIEVE – Kobierzyce - „psalm stojących w kolejce”
I nagroda-BUSLIK (BIAŁORUŚ) – „niespodzianka dla wszystkich”
II nagroda-MIMOZY – Suwałki - „wspomnienie”
III nagroda-SOUND – Suwałki - „venus”
Wyróżnienie: NUTELKI - Koszalin

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI