XI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka' 2014"

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

XI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2014

                                               

06.12-07.12 2014

 

Miejsce przeglądu:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel „BOSS” ul. Żwanowiecka  20,
Warszawa -Miedzeszyn

Protokół z przyznania nagród w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „Nutka Poliglotka”2014

 

Jury w składzie:

Krystyna Piotrowska – muzyk, pedagog

Jerzy Ostrowski – muzyk, kompozytor, aranżer, pedagog

Agata Łuczak – lektor języków obcych

Anna Modrzejewska – lektor języków obcych

Łukasz Nowicki – muzyk, lektor języków obcych

po przesłuchaniach konkursowych w dniach 6 i 7 grudnia 2014 przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Grand Prix

WIKTORIA TRACZ – Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowym Sączu

 

Nagroda specjalna za wykonanie piosenki w języku niemieckim ufundowana przez Pełnomocnika ds. Współpracy Polsko-Niemieckiej w Powiecie Emsland, Dolna Saksonia, Republika Federalna Niemiec: KARINA KOWALCZYK - Warszawa

 

 

Nagroda specjalna za wykonanie piosenki w języku francuskim ufundowana przez Arte-Wad: ALEKSANDRA KOPEĆ - Gmina Zakroczym

 

Pozostałe nagrody:

 

kategoria wiekowa 7-9 lat:

I miejsce – Julia Sawicka - Nowodworski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie – Paulina Piwowarska -Centrum Kultury w Błoniu

 

 

Kategoria 10-12 lat:

Za wykonania w języku angielskim:

I miejsce – Julia Chmielarska - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

II miejsce – Aleksandra Sędzielewska – SP nr 260 Warszawa

III miejsce – Izabela Zabielska- Pałac Młodzieży w Warszawie

Wyróżnienie - Martyna Plewa – MOK w Nowym Targu

 

Za wykonania w językach innych niż angielski:

I miejsce – Aleksandra Czaplicka - MOK w Grajewie

I miejsce – Martyna Zygadło – MOK w Lublińcu

II miejsce – Julia Dudek – Starachowickie Centrum Kultury

III miejsce – Anna Gawryliak – SP 216 Warszawa

Wyróżnienie - Agata Zając- SP nr 2 Puławy

 

 

Kategoria 13-15 lat:

Za wykonania w języku angielskim:

I miejsce – Alicja Śmielak - MGOK w Ożarowie

II miejsce - Zofia Dowiatt – Społeczne Ognisko Muzyczne im. A. Kulikowskiego w Warszawie

III miejsce – Barbara Małecka - Nowodworski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie – Weronika Lipska - Akademia Ewy Dani

 

 

Za wykonania w językach innych niż angielski:

I miejsce – Michał Bojczuk – Dom Kultury ZAMECZEK Kielce

 

Kategoria 16-19 lat:

Za wykonania w jęz. angielskim:

II miejsce – Karolina Kompa – Warszawa

 

 

Za wykonania w językach innych niż angielski:

I miejsce – Klaudia Drożdzyk – Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Lublinie

wyróżnienie – Weronika Chilczuk - I LO im. M.Kopernika w Parczewie

 

 

Kategoria powyżej 19-tu lat:

Za wykonania w językach innych niż angielski:

Wyróżnienie – Milena Kruszyńska

Wyróżnienie – Paweł Ziółkowski

 

Kategoria zespoły:

Wyróżnienie – Małe Echo – Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie

Wyróżnienie – Andromeda – SP nr 6 w Otwocku

Wyróżnienie specjalne – Zespół BELCANTO – Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wyróżnienie specjalne – Małgorzata Król - Okęcka Sala Widowiskowa

 

Nominacje do udziału w Eurofestiwalach otrzymali:

  1. Agata Brandenburger

  2. Cezary Uljasz

  3. Zofia Dowiatt

  4. Weronika Lipska

  5. Kamil Sidor

  6. Barbara Małecka

  7. Alicja Śmielak

  8. Michał Bojczuk

  9. Milena Kruszyńska

  10. Zespół BELCANTO

 

Dodatkowa nagroda - nagranie teledysków

  1. Julia Janiszewska

  2. Justyna Kakiet

  3. Julia Choijiljav

  4. Paweł Ziółkowski

     

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

 

 
Organizator:

Wawerskie Centrum Kultury
Filia Radość                                                      
ul. Planetowa 36, 04-830 Warszawa
tel. : 22 615-73-28
www.klubradosc.waw.pl
www.nutka-poliglotka