XII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej Nutka Poliglotka

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

XII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2015

                                               

04-06 grudnia, 2015 roku 

 

Miejsce przeglądu:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel „BOSS” ul. Żwanowiecka  20,
Warszawa -Miedzeszyn
 
Protokół przyznania nagród w XII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „NUTKA POLIGLOTKA” 2015 w dniach 4-5 grudnia 2015r. przesłuchało uczestników Przeglądu i przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:
 
7-9 lat jęz. angielski
I miejsce - Julia Błaszczyk – Studio Piosenki SWING w Krośnie
II miejsce – Amelia Chodoła – MGOK w Białobrzegach
Wyróżnienie - Gabriela Borys – SP nr 47 w Gdyni
Wyróżnienie - Maja Bziuk – Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie - Edyta Limanówka – Czarny Dunajec w Nowym Targu
 
7-9 Inny język
Wyróżnienie – Julia Sawicka - Nowodworski Ośrodek Kultury
 
 
10-12 lat -angielski
I miejsce – Julia Chmielarska – Niepubliczna SP nr 5 w Kraśniku
II miejsce – Amelia Rydzyńska - SP nr 47 w Gdynia
III miejsce – Ignacy Błażejowski – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
Wyróżnienie – Amalia Zduńczyk – Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej w Warszawie
Wyróżnienie – Kacper Kielan – „Mała Filmówka” - Warszawa
Wyróżnienie – Krzysztof Powideł
Wyróżnienie – Aleksandra Sędzielewska – SP nr 260 w Warszawie
Wyróżnienie – Daria Domitrz – DK „Dorożkarnia” - Warszawa
 
 
10-12 lat inny język
I miejsce - Martyna Zygadło – MOK w Częstochowie
II miejsce - Hania Sztachańska - Rokietnica
13-15 jęz. angielski
I miejsce - Agata Ewa Mociak - Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
II miejsce - Julia Dudek – Starachowickie Centrum Kultury
III miejsce - Marta Tchórzewska – Klub Kultury „Piast” – Biała Podlaska
Wyróżnienie – Julia Walaszczyk – Studio Wokalne – MDK Radomsko
Wyróżnienie – Karolina Prasał – ZS nr 1 –PG nr 2 - Nowy Dwór Mazowiecki
Wyróżnienie– Katarzyna Sufczyńska – Społ. Og. Muz. im. A. Kulikowskiego W-wa
Wyróżnienie =Weronika Zapolnik -Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
Wyróżnienie -Kamila Wojtkiewicz - Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
 
 
13-15 inny język
I miejsce - Maja Adamiak - Starachowickie Centrum Kultury
II miejsce - Lucia Luperto – Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J’Sownd w Lublinie
Wyróżnienie - Mateusz Turecki – Gimnazjum nr 10 w Lublinie
 
16-19 jęz. angielski
I miejsce - Agata Buczkowska – II LO w Wałczu
I miejsce - Aleksander Podleś - Społ. Og. Muz. im. A. Kulikowskiego w Warszawie
III miejsce - Adrian Litewka – BCK Klub Kultury „Piast” – Biała Podlaska
Wyróżnienie– Barbara Małecka - Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie – Krystian Kubowicz – Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej
 
16-19 lat inny język
I miejsce - Iwona Gałysa – Nowy Sącz
II miejsce - Daria Dobrzyńska – XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
 
 
Powyżej 19 lat jęz. angielski
I miejsce -Sylwia Martyniak - Jelenia Góra
 
Powyżej 19 lat inny język
Wyróżnienie - Paweł Ziółkowski - Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie - Aleksandra Seredyńska – Młodzieżowy Dom Kultury - Wrocław
 
Zespoły – język angielski
I miejsce – GRANDA – Zespół Szkól nr 14 w Gdyni
I miejsce - ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej w Warszawie
I miejsce – LUZ - Zespół Szkól nr 14 w Gdyni
Wyróżnienie - APS-ik – Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
 
Zespoły - inny język
Wyróżnienie - Agnieszka Bylińska i Karolina Krzemińska (duet) – Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu
 
Nagroda Specjalna za wykonanie piosenki w języku niemieckim
Łukasz Piekarzewski - Gim nr 25 w Warszawie , Klub Kultury Gocław - Warszawa
 
Nagroda specjalna - Zespół Belcanto – Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
 
Nagroda Organizatora – Zespół: Krystian Kubowicz, Marlena Mazgaj, Karolina Szczurowska
 
Grand Prix - Julia Trojanowska Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie 



"Intershow" - wyniki

Festiwal -Konkurs "INTERSHOW" Nowy Targ - Zakopane 2018! WYNIKI

W Festiwalu brali udział wykonawcy z, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kirgistanu, Inguszeti oraz Polski

 

Laureaci z Polski 

WOKAL

GRAND PRIX MARTYNA ZYGADŁO - Woźniki Śląskie

 

KATEGORIA I

 

1 miejsca

Alicja Tracz -Janów Lubelski

2 miejsce

Pola Solarczyk - Kraków

Sonia Las - Nowy Targ

3 miejsce

Klara Smola - Tarnów

wyróżnienia:

Paulina Jarząbek

Natalia Gal - Nowy Targ

 

KATEGORIA II

1 miejsca

GABRIELA BORYS - Gdynia

MALWINA LAS - Nowy Targ

duet ZUZANNA POLAŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

WIKTORIA MUSZYŃSKA-Leszno

Zespół Wokalny "WIERCIPIĘTY"-Gdynia

 

2 miejsca

ALEKSANDRA BIELEWICZ - Bielsko- Biala

AMELIA KURANTOWICZ - Rokietnica

NELA ZAWADZKA - Węgrów

OLIWIA KOPIEC - Radomsko

 

3 miejsca

NATALIA WAWRZYŃCZYK - Lublin

JAGODA RATAJ - Katowice

 

wyróżnienia:

Dagmara Gromniak - Tarnów

Zuzanna Polańska - Gdynia

Aleksandra Tracz - Janów Lubelski

Kamila Tylek - Włosań

Wlasta Wysoczanska - Czarny Las

 

Kategoria III

1 miejsca

JULIA JARZĄBEK - Nowy Targ

AMELIA RYDZYŃSKA - Gdynia

KAROLINA SZCZUROWSKA - Skrzydlina

Duet - AMELIA RYDZYŃSKA i GABRIELA BORYS - Gdynia

Zespół Wokalny "GRANDA" -Gdynia

 

2 miejsca

DARIA ENGLOT - Oleśnica

ALICJA SPOREK - Gdynia

MICHAL MAKOWSKI - Dziepolc

 

3 miejsca

duet ADRIANNA GOZDZIK i ZUZANNA ORZEPIŃSKA - Kałuszyn

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA" - Kałuszyn

ADRIANNA GOŹDZIK - Kałuszyn

BEATA SUTOR - Nowy Targ

 

wyróżnienia:

Eliza Gąsiorowska - Tarnów

Dominika Popek - Gdynia

Magdalena Jędrzejak - Bielsko-Biala

Paulina Bryniarska - Nowy Targ

Marcelina Cieślik - Tarnów

Zuzanna Orzepińska - Kałuszyn

Julia Pietrzak - Siedlce

Aleksandra Wysokińska - Siedlce

Julia Drożdżynska - Gidle

Katarzyna Utratny - Zytno

 

Kategoria IV

 

1 miejsca

KRYSTIAN KUBOWICZ - Kraków

 

2 miejsca

MAGDA PANEK - Nowy Targ

MARIA MARKIEWICZ - Gidle

 

3 miejsce

PATRYCJA KOTARBA - Nowy Sącz

 

Kategoria V

 

1 miejsca

SZYMON GRZYWACZ - Kraków

PATRYK MORAWIK - Kielce

 

TANIEC

GRAND PRIX - ZESPÓŁ TANECZNY "KIK"-Pysznica

 

I MIEJSCA W ROZNYCH KATEGORIACH TANECZNYCH I WIEKOWYCH

 

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny "ŁĘCZYCANIE" -Łę0czyca

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej-Kutno

Zespół Pieśni i Tańca "KASIANIECKA"-Kałuszyn

 

Zespół Taneczny "KORRIGANS"-Gdynia

Zespół Taneczny "FANTAZJA"-Zgierz

Zespół Taneczny "MODERNA"-Gdynia

duet OLWIA KOPIEC i KACPER KWARTA-Radomsko

Zespół Taneczny "SUPERNOVA"-Gdynia