XII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej Nutka Poliglotka

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

XII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Europejskiej
Nutka Poliglotka 2015

                                               

04-06 grudnia, 2015 roku 

 

Miejsce przeglądu:
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel „BOSS” ul. Żwanowiecka  20,
Warszawa -Miedzeszyn
 
Protokół przyznania nagród w XII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej „NUTKA POLIGLOTKA” 2015 w dniach 4-5 grudnia 2015r. przesłuchało uczestników Przeglądu i przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:
 
7-9 lat jęz. angielski
I miejsce - Julia Błaszczyk – Studio Piosenki SWING w Krośnie
II miejsce – Amelia Chodoła – MGOK w Białobrzegach
Wyróżnienie - Gabriela Borys – SP nr 47 w Gdyni
Wyróżnienie - Maja Bziuk – Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie - Edyta Limanówka – Czarny Dunajec w Nowym Targu
 
7-9 Inny język
Wyróżnienie – Julia Sawicka - Nowodworski Ośrodek Kultury
 
 
10-12 lat -angielski
I miejsce – Julia Chmielarska – Niepubliczna SP nr 5 w Kraśniku
II miejsce – Amelia Rydzyńska - SP nr 47 w Gdynia
III miejsce – Ignacy Błażejowski – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
Wyróżnienie – Amalia Zduńczyk – Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej w Warszawie
Wyróżnienie – Kacper Kielan – „Mała Filmówka” - Warszawa
Wyróżnienie – Krzysztof Powideł
Wyróżnienie – Aleksandra Sędzielewska – SP nr 260 w Warszawie
Wyróżnienie – Daria Domitrz – DK „Dorożkarnia” - Warszawa
 
 
10-12 lat inny język
I miejsce - Martyna Zygadło – MOK w Częstochowie
II miejsce - Hania Sztachańska - Rokietnica
13-15 jęz. angielski
I miejsce - Agata Ewa Mociak - Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
II miejsce - Julia Dudek – Starachowickie Centrum Kultury
III miejsce - Marta Tchórzewska – Klub Kultury „Piast” – Biała Podlaska
Wyróżnienie – Julia Walaszczyk – Studio Wokalne – MDK Radomsko
Wyróżnienie – Karolina Prasał – ZS nr 1 –PG nr 2 - Nowy Dwór Mazowiecki
Wyróżnienie– Katarzyna Sufczyńska – Społ. Og. Muz. im. A. Kulikowskiego W-wa
Wyróżnienie =Weronika Zapolnik -Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
Wyróżnienie -Kamila Wojtkiewicz - Centrum Artystyczne Elizy Sacharczuk - Białystok
 
 
13-15 inny język
I miejsce - Maja Adamiak - Starachowickie Centrum Kultury
II miejsce - Lucia Luperto – Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J’Sownd w Lublinie
Wyróżnienie - Mateusz Turecki – Gimnazjum nr 10 w Lublinie
 
16-19 jęz. angielski
I miejsce - Agata Buczkowska – II LO w Wałczu
I miejsce - Aleksander Podleś - Społ. Og. Muz. im. A. Kulikowskiego w Warszawie
III miejsce - Adrian Litewka – BCK Klub Kultury „Piast” – Biała Podlaska
Wyróżnienie– Barbara Małecka - Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie – Krystian Kubowicz – Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej
 
16-19 lat inny język
I miejsce - Iwona Gałysa – Nowy Sącz
II miejsce - Daria Dobrzyńska – XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
 
 
Powyżej 19 lat jęz. angielski
I miejsce -Sylwia Martyniak - Jelenia Góra
 
Powyżej 19 lat inny język
Wyróżnienie - Paweł Ziółkowski - Nowodworski Ośrodek Kultury
Wyróżnienie - Aleksandra Seredyńska – Młodzieżowy Dom Kultury - Wrocław
 
Zespoły – język angielski
I miejsce – GRANDA – Zespół Szkól nr 14 w Gdyni
I miejsce - ASM-ki - Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej w Warszawie
I miejsce – LUZ - Zespół Szkól nr 14 w Gdyni
Wyróżnienie - APS-ik – Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie
 
Zespoły - inny język
Wyróżnienie - Agnieszka Bylińska i Karolina Krzemińska (duet) – Gimnazjum nr 1 w Zakroczymiu
 
Nagroda Specjalna za wykonanie piosenki w języku niemieckim
Łukasz Piekarzewski - Gim nr 25 w Warszawie , Klub Kultury Gocław - Warszawa
 
Nagroda specjalna - Zespół Belcanto – Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku
 
Nagroda Organizatora – Zespół: Krystian Kubowicz, Marlena Mazgaj, Karolina Szczurowska
 
Grand Prix - Julia Trojanowska Lubelska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie 



ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI