ORFEUSZ W ITALII-Włochy

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

VII Światowy Festiwal - Karnawał Młodzieży 
"Orfeusz w Italii" w LIDO DI JESOLO - WENECJA (WŁOCHY)

8-14 września 2015 roku

 

 

Laureaci z Polski na Międzynarodowym Festiwalu "Orfeusz w Italii" Lido di Jesolo-Wenecja 2015:

Grand Prix - 1000 euro
Zespół Taneczny "RAPSODIA" z Żukowa koło Gdańska

NAGRODA SPECJALNA FESTIWALU- "DIAMENTOWA KORONA" Chór "BELCANTO"-Legionowo

WOKAL


Specjalne wyróżnienia:
I kat.wiek.

Ada Tracz - Nowy Sącz


 II kat.wiek.
Aleksandra Maćkowiak - Czarnków
Weronika Połowniak - Rzeszów

III kat.wiek.
Patrycja Kotarba – Nowy Sącz
Maria Głowacka - Koszalin
Beata Ogiela - Mszana Dolna
Julia Trojanowska - Parczew
Dominik Połowniak - Rzeszów

IV kat.wiek.
Milena Kruszyńska - Barcin
Duet - Maria Głowacka i Olga Wolska - Koszalin

III Miejsca

 

I kat.wiek.
Paweł Madzia - Nowy Sącz

III kat.wiek.
Krystian Kubowicz - Kasina Wielka
Aleksandra Olesiejuk – Biała Podlaska
Aleksandra Smerachanskaya – Biała Podlaska
duet - Beata Ogiela i Krystian Kubowicz - Kasina Wielka

II MIEJSCA

II kat.wiek.
Martyna Zygadło - Woźniki


III kat.wiek.
Alicja Śmielak - Ożarów


IV kat.wiek.
Olga Wolska - Koszalin

Zespół Wokalny - "PROMYCZKI DOBRA" - Nowy Sącz

I MIEJSCA

I kat.wiek.
Roksana Węgiel - Jasło


II kat.wiek.
Wiktoria Tracz - Nowy Sącz


III kat.wiek
Ewa Agata Mociak - Białystok

Zespół Wokalny – "CHWILKA" – Biała Podlaska

 

TANIEC

 

I miejsce - Zespół Taneczny "KLEKS" - Siemianowice Śląskie
I miejsce - Teatr Tańca "ALACARTE"- Pyskowice

 

 

II miejsce solistka - Agata Gabryel – TT "ALACARTE" - Pyskowice

 

 

III miejsce - Duet: Agata Gabryel, Sandra Połeć - TT "ALACARTE" - Pyskowice

 

 

III miejsce - TRIO TANECZNE - TT "ALACARTE" - Pyskowice

 

 

III miejsca- Taniec solo
Sandra Połeć - TT "ALACARTE" Pyskowice
Alicja Pietrzak

 

 

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI