Podlaska Nuta 2013

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI "PODLASKA NUTA'2013"

                   25-26 maja 2013r., Bielsk Podlaski

 

                                                               Galeria zdjęć na dole strony

Wyniki VIII Międzynarodowego festiwalu Piosenki PODLASKA NUTA

Kat .ludowa
Soliści i zespoły 7-14 lat
I zespół Iwanow Cwiet - Rosja
II Cosmin Andrian - Rumunia
III Aliena Żdachina- Rosja
 
Soliści i zespoły 16 lat i powyżej
I- Daria Demina-Rosja
II Grupa wokalna zespołu RANOK-Bielsk Podlaski
III Zespół Florice Primaveri-Rumunia
Wyróżnienie  Zespół JANKOWSKIE WOLANKI z Woli Jankowskiej
 
Kat piosenka estradowa
Soliści 7-11 lat oraz zespoły do 12 roku życia
I- Cosmin Andrian-Rumunia
I- Kasia Drużba-Studio Piosenki HDK Hajnówka
I- Dominika Koźluk- Studio PIosenki FART BDK Bielsk Podlaski
 
II Aleksandra Czaplicka- Grajewo
II Iza Karczewska-Studio Piosenki HDK Hajnówka
II Martyna Zygadło- Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie
 
III Zuzanna Piotrowska- Studio Piosenki FART BDK Bielsk Podlaski
III Jon Wewerice-Mołdawia
III Dorota Sztyler- Studio PIosenki HDK w Hajnówce
 
Wyróżnienia:
Justyna Jaroszewicz Przedszkole nr 7 Kubusia Puchatka w Bielsku Podlaskim, Magdalena Palinka z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju , Ewa Iwaniuk z Hajnówki, Natalia Urlewicz-Białystok
 
W kategorii soliści 12-15 lat oraz zespoły 13-16 lat
 
I Denisa Parvu- Rumunia
I kinga Dziduch- Biłgorajskie Centrum Kultury w Biłgoraju
II Jadwiga Kuzaka- Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
III Klaudia Krzysztoń- z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie
 
Wyróznienia: Aleksandra Turowska z Grajewa, Artem Serov z Rosji, zespół Karuzela ze Studia Piosenki FARt BDK Bielsk Podlaski,
 
W kategorii soliści 16 lat i powyżej oraz zespoły 17 lat i powyżej
I Julita Kotowicz -Studio PIosenki FART BDK Bielsk Podlaski
I Iza Niedziółka - Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej
I Zespół FART- Studio PIosenki FART BDK Bielsk Podlaski
II Anna Szutkiewicz-Białystok
II Olga Worochta-Ukraina
II Alicja Kowaleńko- Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
II Zespół Brevis - Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
III Paulina Lewczuk-Parczew
III Aleksandra emerla-Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie
III Katarzyna Iwaniuk -Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej
III Roman Babak- Centrum Kultury w Świetłogorsku
 
wyróżnienia Karolina Porzezińska, Emilia Szulc, Jolanta Ostrowska, Magdalena Tworkowska-Studio Piosenki FART BDK Bielsk podlaski, Paulina Dudewicz z Łęćznej
 
Nagrody dodatkowe
Nagroda Dyrektora Festiwalu - Zespół MAŁE HDK ze Studia Piosenki HDK w Hajnówce
Nagroda specjalna- Natalia Urlewicz-Białystok
Nagroda Specjalna- Gabrysia Perkowska-Białystok
Nagroda Specjalna Aleksandr  Łosowskij- Rosja
 
Wyróżnienia specjalne
Duet AliZet, Zespół KristJonKristi- z Mołdawii
Zespół CUSTOM z Rumunii
 
GRAND PRIX Małgorzata Priebe
Grand Prix kFARTet

 

***************** GRATULUJEMY !!! *****************

 

 

 

 

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI