SUPER MIKROFON RADIA JARD - Białystok

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

Wyniki XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki
"SUPER MIKROFON RADIA JARD"

 

Białystok 22-24marca 2013r.

 

soliści do lat 7

 

MAJA MARKOWSKA - BIAŁYSTOK I m-ce

LEBEDEV ELIZABETH - KALININGRAD II m-ce

MACIEJ RADZAJEWSKI - CENTRUM ARTYSTYCZNE ELIZY SACHARCZUK III m-ce

MAŁGORZATA MOSZCZYŃSKA - BIAŁYSTOK – wyróżnienie

 

soliści 8-10 lat

 

MARTYNA ZYGADŁO - WOŹNIKI - I m-ce

WIKTORIA TRACZ - NOWY SĄCZ - I m-ce

ZUZIA BOMZE - WARSZAWA SZP NR 94 - II m-ce

ALICJA SEMCZUK II m-ce

ALEKSANDRA CZAPLICKA - MDK GRAJEWO - III m-ce

DARIA GILEJKO - GRAJEWO - wyróżnienie

NATALIA URLEWICZ - BIAŁYSTOK - wyróżnienie

KRASAVINA SVETLANA - KALININGRAD - wyróżnienie

KLAUDIA BOREJKO - ŁUKÓW - wyróżnienie

JAKUB WALENDYKIEWICZ - wyróżnienie

MARTYNA PUSKUNIGYTE - wyróżnienie

 

soliści 11-13 lat

 

AGATA EWA MOCIAK - Białystok - I m-ce

NATALIA RADZAJEWSKA - CENTRUM ARTYSTYCZNE ELIZY SACHARCZUK - II m-ce

VALERIYA NIKITENKO - KALININGRAD - II m-ce

KRISTINA BURGE - III m-ce

GUSTE ZAKSAUSKAITE - III m-ce

SOFIA ASTAPIUK - wyróżnienie

DAWIDOWSKA DOMINIKA - MDK GDYNIA - wyróżnienie

VIKTORIJA SMOLSKAITE - WILNO - wyróżnienie

GABIJA BLAZENAITE - wyróżnienie

 

soliści 14-16 lat

 

MAŁGORZATA PRIEBE - Bielsk Podlaski - I m-ce

ANNA SZUTKIEWICZ - VOC SZKOŁA DZWIĘKÓW - BIAŁYSTOK - I m-ce

KONONOWA MARIIA - KALININGRAD - II m-ce

MUSZYŃSKA ALEKSANDRA - BIAŁYSTOK - III m-ce

WERONIKA TUŁOWIECKA - OSTRÓW MAZOWIECKA - III m-ce

RACZKO NIKOLA - MDK GDYNIA - wyróżnienie

KARINA KOWALCZYK - PŁOCHOCIN - wyróżnienie

KATARZYNA GRONOWSKA - JERUDKI - wyróżnienie

ALEKSANDRA ŁUBIŃSKA - wyróżnienie

 

soliści powyżej 16 lat

 

EMILIA SZULC - BIELSKI DOM KULTURY - I m-ce

JULITA KOTOWICZ - BIELSK PODLASKI - II m-ce

MARTYNA DĄBKOWSKA – KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - II m-ce

KRASOVSKAYA JULIA - KALINGRAD - III m-ce

JOLANTA OSTROWSKA - BRAŃSK - III m-ce

ALEKSANDRA STACHELSKA - RUCIANE –NIDA - wyróżnienie

PAULINA PAWLUCZUK - BDK BIELSK PODLASKI - wyróżnienie

 

duety do 12 lat

 

GUSTIE ZAKSZOWSKAJTE, AISTIA ZUBRYCKAITE - III m-ce

 

duety 13 – 16 lat

 

MARIA KONONOWA, WALERJA NIKITIENKO - I m-ce

 

duety powyżej 16 lat

 

KARINA MIKULENAITE, KORNELIJA DAGELYTE - WILNO - I m-ce

KAROLINA LACKOWSKA, ADRIANNA PIEREPIENKO - MDK CHEŁM - II m-ce

KATARZYNA GIERULA, JACEK DZIK - GCK W KRASNYMSTAWIE - III m-ce

AGNIESZKA I ARTUR PROSKURA - GOK W SIENNICY NADOLNEJ – wyróżnienie


zespoły wokalne do lat 10

 

PERLIUKAS - I m-ce

RAPUJĄCE URWISY - CENTRUM ARTYSTYCZNE ELIZY SACHARCZUK - II m-ce

 

zespoły wokalne 11-16 lat

 

LINKSMOJI SYPSENA- I m-ce

„DOMISOLKI” - NARWIAŃSKI OŚRODEK KULTURY” - III m-ce

 

zespoły wokalne powyżej 16 lat

 

ZESPÓŁ FART - BIELSKI DK - I m-ce

kFARTet - BIELSKI DK - II m-ce

DEMEX - MDK CHEŁM - II m-ce

BALSISSIMA - WILNO - III m-ce

 

 www.festiwalpiosenki.jard.pl

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Iwony Zajączkowskiej (P.W. JARD)




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI