Tęczowe piosenki

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

Laureatami XIII Ogólnopolskiego Festiwalu "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" – Nowa Huta 2012 zostali:



GRAND PRIX: AGATA ŻELAZOWSKA


Agata Żelazowska odbiera nagrodę

 

Nagroda publiczności: Gabriela Łazarska (Suwałki)

kategoria I (do 7 lat):
I miejsce: Natalia Michalska (Tarnów)
II miejsce: Amelia Marczenia (Rzeszów) i Hanna Sztachańska (Rokietnica)
III miejsce: Julia Fijałkowska (Modliborzyce)

wyróżnienia:
Laura Kocik (Tarnów), Gabriela Łazarska (Suwałki), Jan Wieczorek (Kraśnik)


wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki festiwalu: Joanny Gajos (Miechów)

 

kategoria II (od 8 do 10 lat)
I miejsce: Zuzanna Łazarska (Suwałki)
II miejsce: Klaudia Borejko (Łuków)
III miejsce: Weronika Połowniak (Dzierżonów)

wyróżnienia: Miłosz Mogielski (Czeladź), Gabriela Golec (Ryglice), Marlena Karwacka (Głowno), Wiktoria Tracz (Nowy Sącz)

kategoria III (od 11 do 13 lat)
I miejsce: Anna Loranty (Ostrowiec Świętokrzyski)
II miejsce Zuzanna Rosa (Kraków)
III miejsce: Anna Bębenek (Broniów) i Hubert Bąk (Łachów)

wyróżnienia: Martyna Kaleta (Nowy Sącz), Wiktoria Oliwa (Kraków), Malwina Wojciechowska (Głowno), Kinga Dziduch (Biłgoraj)

kategoria IV (od 14 do 16 lat)
I miejsce: Martyna Wróbel (Głowno)
II miejsce: Kinga Kowalkowska (Gorzewo) i Magdalena Romanowska (Suwałki)
III miejsce: Monika Grabias (Biłgoraj)

wyróżnienia: Katarzyna Góras (Zawichost), Aleksandra Klepaczka (Skierniewice),
Kamil Fratczak (Sierpc), zespół wokalny TRIOLA (Rabka Zdrój)

kategoria V (powyżej 17 lat)
I miejsce: Ewelina Kisiel (Skierniewice)
II miejsce: Kacper Andrzejewski (Zduńska Wola) i Filip Rychcik (Zakroczym)
III miejsce: Karolina Musiał (Skawina)

wyróżnienia: Monika Kęzierska (Skierniewice), Aneta Woszczyńska (Bytom), Karol Wnuk (Batorz)

Nominacje do udziału w festiwalach zagranicznych otrzymali:
Anna Loranty - Ostrowiec Świętokrzyski, Weronika Połowniak - Dzierżoniów, Wiktoria Tracz - Nowy Sącz, Natalia Michalska - Tarnów, Mateusz Turecki - Lublin, Karolina Derwisz - Orzechówka, Hubert Bąk - Łachów, Wiktoria Oliwa - Kraków, Zuzanna Elsayed - Ambroziak - Skierniewice, zespół wokalny "Triola" - Rabka Zdrój

Nagroda Jana Wojdaka za telent i indywidualność dla:
Karolina Musiał, Martyna Wróbel, Kacper Andrzejewski, Anna Loranty, Martyna Wróbel, Filip Rychcik





ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI