Tęczowe piosenki

Nawigacja

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

Laureatami XIII Ogólnopolskiego Festiwalu "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" – Nowa Huta 2012 zostali:



GRAND PRIX: AGATA ŻELAZOWSKA


Agata Żelazowska odbiera nagrodę

 

Nagroda publiczności: Gabriela Łazarska (Suwałki)

kategoria I (do 7 lat):
I miejsce: Natalia Michalska (Tarnów)
II miejsce: Amelia Marczenia (Rzeszów) i Hanna Sztachańska (Rokietnica)
III miejsce: Julia Fijałkowska (Modliborzyce)

wyróżnienia:
Laura Kocik (Tarnów), Gabriela Łazarska (Suwałki), Jan Wieczorek (Kraśnik)


wyróżnienie dla najmłodszej uczestniczki festiwalu: Joanny Gajos (Miechów)

 

kategoria II (od 8 do 10 lat)
I miejsce: Zuzanna Łazarska (Suwałki)
II miejsce: Klaudia Borejko (Łuków)
III miejsce: Weronika Połowniak (Dzierżonów)

wyróżnienia: Miłosz Mogielski (Czeladź), Gabriela Golec (Ryglice), Marlena Karwacka (Głowno), Wiktoria Tracz (Nowy Sącz)

kategoria III (od 11 do 13 lat)
I miejsce: Anna Loranty (Ostrowiec Świętokrzyski)
II miejsce Zuzanna Rosa (Kraków)
III miejsce: Anna Bębenek (Broniów) i Hubert Bąk (Łachów)

wyróżnienia: Martyna Kaleta (Nowy Sącz), Wiktoria Oliwa (Kraków), Malwina Wojciechowska (Głowno), Kinga Dziduch (Biłgoraj)

kategoria IV (od 14 do 16 lat)
I miejsce: Martyna Wróbel (Głowno)
II miejsce: Kinga Kowalkowska (Gorzewo) i Magdalena Romanowska (Suwałki)
III miejsce: Monika Grabias (Biłgoraj)

wyróżnienia: Katarzyna Góras (Zawichost), Aleksandra Klepaczka (Skierniewice),
Kamil Fratczak (Sierpc), zespół wokalny TRIOLA (Rabka Zdrój)

kategoria V (powyżej 17 lat)
I miejsce: Ewelina Kisiel (Skierniewice)
II miejsce: Kacper Andrzejewski (Zduńska Wola) i Filip Rychcik (Zakroczym)
III miejsce: Karolina Musiał (Skawina)

wyróżnienia: Monika Kęzierska (Skierniewice), Aneta Woszczyńska (Bytom), Karol Wnuk (Batorz)

Nominacje do udziału w festiwalach zagranicznych otrzymali:
Anna Loranty - Ostrowiec Świętokrzyski, Weronika Połowniak - Dzierżoniów, Wiktoria Tracz - Nowy Sącz, Natalia Michalska - Tarnów, Mateusz Turecki - Lublin, Karolina Derwisz - Orzechówka, Hubert Bąk - Łachów, Wiktoria Oliwa - Kraków, Zuzanna Elsayed - Ambroziak - Skierniewice, zespół wokalny "Triola" - Rabka Zdrój

Nagroda Jana Wojdaka za telent i indywidualność dla:
Karolina Musiał, Martyna Wróbel, Kacper Andrzejewski, Anna Loranty, Martyna Wróbel, Filip Rychcik