Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży
"Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"
14-15 grudnia 2013 r. 
Kraków, Nowa Huta
Nowohuckie Centrum Kultury
 
www.festiwal-jw.pl
 

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury otrzymała Kinga Kowalkowska z Gorzewa

 

I miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: Natalia Michalska z Lisiej Góry

w II kat. wiekowej: Aleksandra Czaplicka z Grajewa

w III kat. wiekowej: Paweł Rydz z Włoszczowy

w IV kat. wiekowej: Anna Loranty z Ostrowca Świętokrzyskiego

w V kat. wiekowej: nie przyznano

 

II miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: zespół Goga z Tarnowa

w II kat. wiekowej: zespół Ajeczki z Ciechocinka

w III kat. wiekowej: Oliwia Wieczorek z Goliny

w IV kat. wiekowej: Wiktoria Mięsiak z Małogoszczy

w V kat. wiekowej: Monika Kędzierska ze Skierniewic

 

III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: Maria Lesiuk z Łukowa

w II kat. wiekowej: Alicja Rega z Łysej Góry

w III kat. wiekowej: Zuzanna Rosa z Krakowa

                          Julia Bojur z Zawady

w IV kat. wiekowej: Monika Budziak z Ostrowa Lubelskiego

w V kat. wiekowej: Ewelina Kisiel z Łodzi

                          Karol Wnuk z Batorza

  

wyróżnienia w I kategorii wiekowej (do 7 lat)

Faustyna Lenart z Janowa Lubelskiego

Nikola Kądziołka z Poręby Radlnej

Bartłomiej Dudzik z Mielca

 

wyróżnienia w II kategorii wiekowej (od 8 do 10 lat)

Hanna Sztachańska z Rokietnicy

Martyna Zygadło z Woźnik

Gabriela Golec z Jonin

Norbert Jedliński z Brzeźnicy

Agata Mierzwa z Woźnik

 

wyróżnienia w III kategorii wiekowej (od 11 do 13 lat)

Daria Opałka z Sędziszowa

Alicja Śmielak z Zawichostu

Konrad Derlatka z Kobieli Wielkiej

Marta Tchórzewska z Międzyrzeca Podlaskiego

Wiktoria Tracz z Korzennej

Martyna Kaleta z Nowego Sącza

 

wyróżnienia w IV kategorii wiekowej (od 14 do 16 lat)

Martyna Wróbel z Głowna

Marysia Krawczyńska ze Skierniewic

Agata Łabno z Tarnowa

Aleksandra Hulecka ze Słupska

 

wyróżnienia w V kategorii wiekowej (od 17 lat)

Karolina Nowak z Gościencina

Adam Prus z Warszawy

 

 

Nominacje do udziału w festiwalach zagranicznych otrzymali:

Aleksandra Czaplicka, Oliwia Wieczorek, Wiktoria Macioszek, Agata Łabno, Kinga Kowalkowska, Karolina Nowak, Weronika Połowniak, Dominik Połowniak

 

Nagroda Publiczności dla:

Martyny Plewy z Nowego Targu i Julii Wojtalik z Golina

 

Nagroda dla najmłodszej uczestniczki festiwaluNataszy Wieczorek z Brzezin

 

Nagroda dla „najbardziej wyluzowanej grupy wokalnej”:

dzieci z przedszkola artystyczno – językowego nr 9 w Krakowie

 

Nagroda Jana Wojdaka za talent i indywidualność dla:

Kingi Kowalkowskiej z Gorzewa

Julii Chmielarskiej z Kraśnika

Przemysława Drzewieckiego z Nekli

 

Nagroda specjalna od Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej – wyjazd na obóz artystyczny „Tylko muzyka” dla Martyny Kalety z Nowego Sącza


  1. Galeria zdjęć

 

 




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI