Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży
"Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"
14-15 grudnia 2013 r. 
Kraków, Nowa Huta
Nowohuckie Centrum Kultury
 
www.festiwal-jw.pl
 

Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury otrzymała Kinga Kowalkowska z Gorzewa

 

I miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: Natalia Michalska z Lisiej Góry

w II kat. wiekowej: Aleksandra Czaplicka z Grajewa

w III kat. wiekowej: Paweł Rydz z Włoszczowy

w IV kat. wiekowej: Anna Loranty z Ostrowca Świętokrzyskiego

w V kat. wiekowej: nie przyznano

 

II miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: zespół Goga z Tarnowa

w II kat. wiekowej: zespół Ajeczki z Ciechocinka

w III kat. wiekowej: Oliwia Wieczorek z Goliny

w IV kat. wiekowej: Wiktoria Mięsiak z Małogoszczy

w V kat. wiekowej: Monika Kędzierska ze Skierniewic

 

III miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

w I kategorii wiekowej: Maria Lesiuk z Łukowa

w II kat. wiekowej: Alicja Rega z Łysej Góry

w III kat. wiekowej: Zuzanna Rosa z Krakowa

                          Julia Bojur z Zawady

w IV kat. wiekowej: Monika Budziak z Ostrowa Lubelskiego

w V kat. wiekowej: Ewelina Kisiel z Łodzi

                          Karol Wnuk z Batorza

  

wyróżnienia w I kategorii wiekowej (do 7 lat)

Faustyna Lenart z Janowa Lubelskiego

Nikola Kądziołka z Poręby Radlnej

Bartłomiej Dudzik z Mielca

 

wyróżnienia w II kategorii wiekowej (od 8 do 10 lat)

Hanna Sztachańska z Rokietnicy

Martyna Zygadło z Woźnik

Gabriela Golec z Jonin

Norbert Jedliński z Brzeźnicy

Agata Mierzwa z Woźnik

 

wyróżnienia w III kategorii wiekowej (od 11 do 13 lat)

Daria Opałka z Sędziszowa

Alicja Śmielak z Zawichostu

Konrad Derlatka z Kobieli Wielkiej

Marta Tchórzewska z Międzyrzeca Podlaskiego

Wiktoria Tracz z Korzennej

Martyna Kaleta z Nowego Sącza

 

wyróżnienia w IV kategorii wiekowej (od 14 do 16 lat)

Martyna Wróbel z Głowna

Marysia Krawczyńska ze Skierniewic

Agata Łabno z Tarnowa

Aleksandra Hulecka ze Słupska

 

wyróżnienia w V kategorii wiekowej (od 17 lat)

Karolina Nowak z Gościencina

Adam Prus z Warszawy

 

 

Nominacje do udziału w festiwalach zagranicznych otrzymali:

Aleksandra Czaplicka, Oliwia Wieczorek, Wiktoria Macioszek, Agata Łabno, Kinga Kowalkowska, Karolina Nowak, Weronika Połowniak, Dominik Połowniak

 

Nagroda Publiczności dla:

Martyny Plewy z Nowego Targu i Julii Wojtalik z Golina

 

Nagroda dla najmłodszej uczestniczki festiwaluNataszy Wieczorek z Brzezin

 

Nagroda dla „najbardziej wyluzowanej grupy wokalnej”:

dzieci z przedszkola artystyczno – językowego nr 9 w Krakowie

 

Nagroda Jana Wojdaka za talent i indywidualność dla:

Kingi Kowalkowskiej z Gorzewa

Julii Chmielarskiej z Kraśnika

Przemysława Drzewieckiego z Nekli

 

Nagroda specjalna od Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej – wyjazd na obóz artystyczny „Tylko muzyka” dla Martyny Kalety z Nowego Sącza


  1. Galeria zdjęć