WESOŁA PIĘCIOLINIA 2013 - Ostrów Wielkopolski

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 
 
XVI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI MUZYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY
Wesoła Pięciolinia 2013”
 
19-20 listopada 2013, Ostrów Wielkopolski
 

GRAND PRIX XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży „Wesoła Pięciolinia” w Ostrowie Wielkopolskim otrzymała Maja Gawłowska.


Pozostałe wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE klasy I – III
I miejsce - Hanna Sztachańska
II miejsce - Agata- Kucińska
III miejsce - Wiktoria Bielińska
Wyróżnienie - Maria Sarnowska
Wyróżnienie - Malwina Olszewska
Wyróżnienie - Gabriela Grzyb
Wyróżnienie - Żelichnowska Kinga

 

KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE klasy IV – VI
I miejsce - Martyna Zygadło
I miejsce - Wiktoria Tracz
II miejsce - Weronika Gabryś
II miejsce - Zuzanna Jurkiewicz
II miejsce - Natalia Zmyślona
III miejsce - Julia Walaszczyk
III miejsce - Anna Czarnecka
III miejsce - Martyna Plewa
III miejsce - Wiktoria Zdunek
Wyróżnienie - Kacper Wojcieszak
Wyróżnienie - Wiktoria Prajzner
Wyróżnienie - Oliwia Tomczyk

 

KAT. SZKOŁY GIMNAZJALNE
I miejsce - zespół "Luz"
I miejsce - Monika Kaczmarek
I miejsce - Justyna Garczarek
I miejsce - Bartosz Dreczko
II miejsce - zespół "Piano Song Young"
II miejsce - Hubert Ceglarek
II miejsce - zespół wokalny "Niby nic"
II miejsce - Julia Anna Banasiak
III miejsce - duet Maciej i Ola
III miejsce - Milena Bielińska
III miejsce - Weronika Jałoszyńska
Wyróżnienie - Zespół "Discantus"
Wyróżnienie - Aleksandra Golec
Wyróżnienie - Dominika Poręba
Wyróżnienie - Weronika Grądzka

 

KAT. SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce - Jagoda Junak
II miejsce - Katarzyna Bednarek
II miejsce - Julita Balcerzak
III miejsce - Klaudia Frankowska
III miejsce - Aleksandra Klimek
Wyróżnienie - zespół "Tri Carmen"
Wyróżnienie - Adam Stefański


Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!



ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI