XIV Międzynarodowy Festiwal - Konkurs "INTERSHOW" 2016

Aktualności


Logowanie

Adres email:

Hasło:

Wprowadź tekst z obrazka:

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Zapomniane hasło?
Zgubiony login?
Więcej info...

 

 

 

 

INTERSHOW 2016 WYNIKI

Laureaci z Polski Festiwalu-Konkursu "INTERSHOW" Zakopane - Nowy Targ 2016 !!!
W Festiwalu brali udział uczestnicy z siedmiu krajów: Chin, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Estonii, Ukrainy oraz Polski

 

WOKAL


Kat.I
1 miejsce -OLIWIA KOPIEC -Radomsko
1.miejsce-EDYTA LIMANÓWKA-Nowy Targ
2.miejsce-ADA TRACZ-Nowy Sącz
3.miejsce-WLASTA WYSOCZAŃSKA-Tarnów

 

PIOSENKA LUDOWA
1.miejsce-OLIWIA KOPIEC- Radomsko

 

Kat.II
1.miejsce-MARTYNA ZYGADŁO-Woźniki Śląskie
1.miejsce-WIKTORIA TRACZ-Nowy Sącz
1.miejsce-KAROLINA SZCZUROWSKA-Rabka Zdrój
2.miejsce-DAMIAN ORDAK-Wyszków

2.miejsce-ELIZA GĄSIOROWSKA-Tarnów
3.miejsce-MARLENA MAZGAJ-Rabka Zdrój
3.miejsce-MARTYNA PLEWA-Nowy Targ
3.miejsce-JULIA JARZĄBEK-Nowy Targ

 

wyróżnienia:
JULIA SKUPIEŃ -Skomielna Biała
JULIA LAS-Nowy Targ
PAULINA BRYNIARSKA-Nowy Targ
BEATA SUTOR-Nowy Targ
JULIA MILANIAK-Nowy Targ
WIKTORIA ŻÓŁTY-Nowy Targ

 

Kat.III
1.miejsce-MAGDA PANEK-Nowy Targ
2.miejsce-MARTYNA KALETA-Nowy Sącz
3.miejsce-KAROLINA PUJER-Wyszków

 

Kat.IV
1.miejsce-AGATA BUCZKOWSKA-Wałcz
1.miejsce-KRYSTIAN KUBOWICZ-Kasina Wielka

 

Kat. ZESPOŁY WOKALNE
1.miejsce-duet MARTYNA KALETA -Nowy Sącz
KRYSTIAN KUBOWICZ-Kasina Wielka
1.miejsce-GRUPA WOKALNA "I..." Wyszków

 

ZESPOŁY TANECZNE
Kat .I
2.miejsce REWIA TANECZNA "SYLABA"- Wyszków

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!




ORFEUSZ WE WŁOSZECH - wyniki

 
 
 
 
 
 
 
 

Zakończył się  X Międzynarodowy Festiwal “Orfeusz w Italii” 09 – 15.09. 2017 Lido di Jesolo –Wenecja  (Włochy)

 

W Festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z Bułgarii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainy, Malty, Estonii, Niemiec, Rumunii oraz Polski

 

 

LAUREACI Z POLSKI

MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU

"ORFEUSZ W ITALII"

LIDO DI JESOLO-WENECJA 2017!

 

WOKAL

 

I MIEJSCA

NIKOLA FIEDOR (1 kat.) - ELBLĄG

EWA AGATA MOCIAK (3 kat.) - BIAŁYSTOK

PAWEŁ RYDZ (4 kat.) - WŁOSZCZOWA

 

II MIEJSCA

PAWEŁ MADZIA (kat.) - NOWY SĄCZ

KRYSPIN JAROS (3 kat.)

KLARA KWIECIEŃ (4 lat.)

KAROLINA POTOCKA (4 kat.)

 

III MIEJSCA

HANNA SOLARCZYK (1 kat.)

DAGMARA GROMNIAK (1 kat.)

ZOFIA ZIELONKA  (3 kat.) - ELBLĄG

PATRYCJA KOTARBA (4 kat) - NOWY SĄCZ

ANDŻELIKA DUCZEK (4kat) - ELBLĄG

KATARZYNA ROGAL (5 kat) - NOWY SĄCZ

 

ZESPOŁY WOKALNE

 

I MIEJSCA

"SZALONE MAŁOLATY" - ELBLĄG (2 kat)

"SZALONE" - ELBLĄG (3 kat.)

 

II MIEJSCE

"PROMYCZKI DOBRA" (2 kat.) - NOWY SĄCZ

 

III MIEJSCE

"TAKT"(3 kat.) - PYSZNICA

 

WYRÓŻNIENIA

ZUZANNA ORZEPINSKA - KAŁUSZYN

MICHALINA JÓZEFOWICZ - ELBLĄG

DUET KLARA KWIECIEŃ I MAKSYMILIAN WICKOWSKI

 

TANIEC

 

GRAND PRIX

ZESPÓŁ TANECZNY "KIK" -PYSZNICA

 

I MIEJSCA

"DOTYK" - SUWAŁKI

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA II "- OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCE

"KONOPDANCE" - WARSZAWA

 

III MIEJSCA

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY "GAWĘDA" - WARSZAWA

GRUPA BALETOWA "GWIAZDA III ,IV " - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

GRUPA BALETOWA "ADAGIO" - NOWY SĄCZ

 

TANIEC SOLO

 

I MIEJSCA

 

SANDRA MARMON (4 kat.) - NOWY SĄCZ

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA (4 kat) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

EWA AGATA MOCIAK (5 kat.) - BIAŁYSTOK

ALEKSANDRA WESOŁOWSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

II MIEJSCA

HANNA SZCZEPANIAK (2 kat.) - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

III MIEJSCA

IGA KOSZKALO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

WIKTORIA KRUPA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI  

ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

ALICJA PIETRZAK - NOWY SĄCZ

 

DUET: WIKTORIA KRUPA i WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

TRIO: ALEKSANDRA WESOŁOWSKA, IGA KOSZKALO, ZUZANNA KWIECIEŃ - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

WYRÓŻNIENIE

WIKTORIA DEMBSKA - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

NIKOLA BANASZAK - OSTRÓW WIELKOPOLSKI